Автоматический выключатель Schneider Acti9 iC60N,1P, 32 A, 6 кА, C

7 035 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:A9F79132
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iC60 сериялы Acti9 құрылғылары тұрмыстық (ГОСТ Р 50345) және өнеркәсіптік (ГОСТ 50030) талаптарына жауап береді.2) стандарттар. Тізбектерді қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау функцияларында біріктіріңіз. Өнеркәсіптік электр қондырғыларында секциялау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Күй индикаторы - Visi Trip функциясы арқылы авариялық өшіру туралы сигнал береді. Коммутатордың үстіндегі жасыл жолақтың арқасында көрінетін үзілісті қамтамасыз етіңіз - Visi Safe функциясы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electriс |
| Өндіруші ел | Италия |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 32 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 72 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 7 035 ₸





