Зәкір қысқышы ЗАБ 4х16-25мм2 1961Н (PA25x100) IEK

932,40 ₸
- Бар
- Коды:UZA-14-D16-D25
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Зәкір қысқышы ЗАБ 16-25 (PA25x100) IEK — негізгі магистральдан тармақталған және соңғы абоненттер қосылған кезде қимасы 16-дан 35 мм2-ге дейінгі төрт ядролы SIP-4 сымын бекітуге арналған.
Қысқыш диэлектрлік материалдан жасалған және оқшаулағыш қызметін атқарады.

Артықшылықтары:
- Сенімділік: Қысқыш SIP-4 сымының сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, оның жылжуын немесе зақымдалуын болдырмайды, бұл бүкіл электр жүйесінің қауіпсіздігі үшін маңызды.
- Жүктемелерге төзімділік: Бұл қысқыш айтарлықтай механикалық және электрлік жүктемелерге төтеп бере алады, бұл оны пайдалану кезінде берік етеді.
- Орнату оңай: ЗАБ 16-25 қысқышы монтаждау құралын қажет етпейді, ал қысқыштың оңай алынатын бұғауы оны кронштейндер мен ілмектерге бекітуге мүмкіндік береді..
- Коррозияға төзімділік: Қысқышты жасау үшін қолданылатын материалдар ылғалдылық пен химиялық заттарды қоса алғанда, сыртқы ортаның әсеріне жоғары төзімділікке ие.
- Тұтқаның ұзындығы 90-нан 150 мм-ге дейін өзгереді, сонымен қатар ол қосымша қысқышпен жабдықталған, бұл оның сына қысымынан шығып кетуіне жол бермейді, мысалы, желдің күшеюі кезінде.
Қолдану:
- Электр желілері: Қысқыш электр беру желілерін төсеу кезінде SIP-4 сымын бекіту үшін қолданылады.
- Энергетика: Кабельдерді сенімді бекіту қажет болатын электр энергиясын тарату жүйелерінде қолданылады.
- Құрылыс: Ғимараттарда сымдарды төсеу кезінде қолданылады.
- Өнеркәсіптік қондырғыларда қолдану: Қысқышты электр сымдарын ұйымдастыру үшін өнеркәсіптің әртүрлі салаларында қолдануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Ұсталатын ССП қимасы, мм2 | 16...25 |
| Кабельдер саны | 4 |
| Кабельдің қысқыш диаметрі, мм | 7,2...8,7 |
| Максималды созылу жүктемесі , Н | 1961 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...70 |
| Ені, мм | 56 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| Салмағы, кг | 0,09 |
| Материал | Болат/Пластик |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Биіктігі, мм | 43 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | Электр желісіне арналған қысқыш |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Агрессивті ортаға төзімділік | Иә |
| Максималды рұқсат етілген жүктеме | 2 кН |
| Қиманың минималды диаметрі | 16 мм |
| Қиманың максималды диаметрі | 25 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| қаптама | Пакет |
| Қаптаманың салмағы | 0.17 кг |
| Қысқыш түрі | Анкерлік |
- Бағасы: 932,40 ₸

