Екі кіріске арналған тарату панелі1-50-02-00 250А 50кА 400В IP31 SMART сақтандырғыштар 00

308 410 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-1500200-01
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Тарату құрылғысы ВРУ1-50-02-00 электр энергиясын сенімді қорғауды және тиімді бөлуді қамтамасыз етеді, бұл оны заманауи электр жүйелерінің маңызды элементіне айналдырады.
ВРУ1-50-01 кернеуі 400/230 В және жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токпен, тұйықталған бейтараппен жұмыс істеуге арналған.
Оны қолданудың негізгі бағыттары:
- Тұрғын және қоғамдық ғимараттар: АБҚ1-50-01 сенімді электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін тұрғын үйлерде, кеңселерде және қоғамдық нысандарда орнатылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар: ВРУ1-50-01 электр энергиясын тарату үшін, сондай-ақ қысқа тұйықталу кезінде тарату және топтық тізбектердің шығатын желілерін қорғау үшін қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
ЖАТ едендік корпуста орындалған: АҚҚ 2000х600х450мм IP31 SMART IEK (немесе соған ұқсас);
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы шиналардың әрбір секциясы үшін 5х120 мм артық емес
Кіріспе аппарат: қарастырылмаған;
Ток өткізгіш шина: Алюминий шинасы АД 31Т;
Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
400В 5 топтағы шиналардың шығатын бірінші секциясы: сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 00;
400В 5 топтағы шиналардың шығатын екінші секциясы: сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 00;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Қалқанның түрі | Тарату панелі |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
- Бағасы: 308 410 ₸

