Cu-Al 185-240мм2 IEK кабеліне арналған НК-250 кабельді қайшы

18 248 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TLK10-250
Жіберу 13 сәуір 2026Сипаттамасы
НК-250 кабельді қайшы жұмыста жоғары тиімділік пен сенімділікті қамтамасыз ете отырып, электр және құрылыс саласындағы мамандар үшін таптырмас құрал болып табылады.
Бұл әртүрлі оқшаулағыштары бар кабельдерді кесуге арналған арнайы құрал.
СК-250 негізгі функциялары мен артықшылықтары:
-
Кабельдерді кесу: НК-250 қайшы кабельдерді пластмассамен де, қағаз оқшаулаумен де тиімді кеседі - бұл оларды әртүрлі сым түрлерімен жұмыс істеуге өте ыңғайлы етеді.
-
Материал: Құралдың жоғары кесу қабілеті мен беріктігін қамтамасыз ететін аспаптық болаттан жасалған.
-
Қолданылу аясы: Электр сымдарын орнату және жөндеу кезінде, электр желілерін тарту және жарықтандыруды орнату үшін қолданылады
-
Қолданудың қарапайымдылығы: Дизайнының арқасында қайшылар ыңғайлы және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді, бұл әсіресе шектеулі кеңістікте жұмыстарды орындау кезінде маңызды.
-
Құралдың өте жоғары кесу қабілетіне арнайы геометриядағы қайшылар мен кескіш пышақтардың оңтайлы конструкциясы арқылы қол жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Орындау немесе басқару | Екі қолмен жұмыс істеуге арналған |
| Тұтқаның түрі | Бір компонентті |
| Кабельдің максималды диаметрі, мм | 32 |
| Болат сымдарды өру үшін қолайлы | Жоқ |
| Соққыдан қорғаумен | Жоқ |
| Көп ядролы кабель үшін қолайлы | Иә |
| Тексерілген VDE | Жоқ |
| Ауыстырылатын кескіш қалақтар | Жоқ |
| Оқшаулау 1000 В дейін | Жоқ |
| Ауыстырылатын кескіш бас | Жоқ |
| Тұтас өткізгіштері бар кабель үшін жарамды | Иә |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -25...40 |
| Жіңішке өзекті кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Макс жалпы қималы ток өткізгіш алюминий өткізгіш кабель, мм2 | 240 |
| Кабельді тазалау функциясымен | Жоқ |
| Кабельдің мыс талсымдарының Макс жалпы қималы ток өткізгіші, мм2 | 185 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 540 |
| Оқшауланған | Иә |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қайшының габариттік өлшемдері, мм | 540х120х35 |
| Кабельдің ең үлкен қимасы, мм2 | 240 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Құрал түрі | кабелерез |
| Сымның, сымарқанның максималды диаметрі | 32 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Салмақ | 1.7 кг |
- Бағасы: 18 248 ₸

