300 мм2 IEK дейінгі кабельге арналған НС-300 секторлық қайшы

66 988 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TLK10-300
Жіберу 13 сәуір 2026Сипаттамасы
НК-250 кабельді қайшы жұмыста жоғары тиімділік пен сенімділікті қамтамасыз ете отырып, электр және құрылыс саласындағы мамандар үшін таптырмас құрал болып табылады.
Бұл әртүрлі оқшаулағыштары бар кабельдерді кесуге арналған арнайы құрал.
СК-250 негізгі функциялары мен артықшылықтары:
-
Кабельдерді кесу: НС-300 қайшылары пластмасса және қағаз оқшаулағышы бар кабельдерді кесумен тиімді күреседі.
-
Кабельдерді кесу: Брондалған кабельдерді, мыс және алюминий көп өткізгіш сымдарды кесу үшін пайдалануға болады.
-
Материал: Құралдың жоғары кесу қабілеті мен беріктігін қамтамасыз ететін аспаптық болаттан жасалған.
-
Қолданылу аясы: Электр сымдарын орнату және жөндеу кезінде, электр желілерін тарту және жарықтандыруды орнату үшін қолданылады
-
Қолданудың қарапайымдылығы: Дизайнының арқасында қайшылар ыңғайлы және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді, бұл әсіресе шектеулі кеңістікте жұмыстарды орындау кезінде маңызды.
-
Құрылғы: Бекіткіш механизммен, ұзартылатын тұтқалармен, кескіш құлыппен жабдықталған.
-
Артықшылықтары: Құлып пышаққа бөгде заттар түскен жағдайда қажетті пышақтың кері жүрісін жүзеге асыруға мүмкіндік беретіндей етіп жасалған.
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Құрал түрі | секторлық қайшылар |
| Сымның, сымарқанның максималды диаметрі | 32 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Салмақ | 1 кг |
- Бағасы: 66 988 ₸

