Қысқыштар астындағы 40х40 мм өздігінен жабысатын ақ платформа (100 дана/қаптама) IEK

4 147 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHP30-40-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компанияның қамыттары астындағы 40х40 мм өздігінен жабысатын ақ алаң IEK оның бірқатар маңызды артықшылықтары мен қолдану аясы кең.
Бұл платформа кабельдерді бекітудің сенімді және ыңғайлы шешімін іздейтіндер үшін тамаша таңдау болып табылады.
Артықшылықтары:
- Материал: 6.6 полиамидтен (нейлон) жасалған, ол жоғары беріктікке және химиялық заттардың әсеріне төзімділікке ие.
- Өздігінен сөну: алаң өздігінен сөнеді және құрамында галогендер жоқ, бұл оны пайдалану үшін қауіпсіз етеді.
- Бірегей жабысқақ негіз : тегіс беттерге сенімді бекітуді қамтамасыз етеді, бұл орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қосымша бекіту: бұрандалы бекітуге арналған саңылаулар қарастырылған, бұл бекітудің сенімділігіне қойылатын талаптарды жоғарылататын жерлерде платформаны пайдалануға мүмкіндік береді.
- Монтаждау ыңғайлылығы: қосымша құралдарды қажет етпей-ақ жылдам және оңай орнату.
Қолдану:
- Кабель қысқыштарын бекіту: электрлік және құрылыс жұмыстарында кабельдерді ұйымдастыру және бекіту үшін өте қолайлы.
- Электрлік жұмыстар: сымдарды ұқыпты және қауіпсіз орналастыру үшін электрлік жұмыстарда кеңінен қолданылады.
- Автомобиль өнеркәсібі: автомобильдердегі және басқа көлік құралдарындағы сымдарды бекіту үшін қолдануға болады.
- Тұрмыстық пайдалану: кеңседе немесе ас үйде сымдарды ұйымдастыру сияқты үйде пайдалануға жарамды.
Техникалық сипаттамалар
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Өздігінен жабысатын |
| Ені, мм-ге дейінгі кабельдік тартпа үшін жарамды | 11.5 |
| Монтаждау тесігінің диаметрі, мм | 11.5 |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 40 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Нейлон |
| Биіктігі, мм | 7.5 |
| Кабель байламының ең үлкен диаметрі үшін, мм | - |
| Ұзындығы, мм | 40 |
| Жұмыс температурасы, °C | -25...75 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Материал | Пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді бекіту алаңы |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Ені | 40 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жабысқақ |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 11.5 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 град. |
- Бағасы: 4 147 ₸/қаптама

