5 және 10 мм 180 мм IEK шиналарына арналған жалпақ шиналы оқшаулағыш ISHP 2P

2 836 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YIS40-2-180
Жіберу 18 мамыр 2026Номиналды тогы 250-ден 4000 А-ға дейінгі электр тарату шкафтары мен панельдеріндегі ток өткізгіш шиналарды бекітуге және оқшаулауға арналған.
Әртүрлі мақсаттағы ТЖҚ қалқандарын құрастыру кезінде шиналарды құрастыруды ұйымдастыру және орталық шиналардан әртүрлі тармақтарды орнату үшін қолданылады.
Оқшаулағыш 2 немесе 3 фазалы конструкцияға ие және қалыңдығы 5 және 10 мм шиналардың бекітілуін қамтамасыз етеді.
SMC материалынан жасалған.


Артықшылықтары
- Кабельдік трассаларды ыңғайлы және жылдам монтаждау.
- Оқшаулағыш материалының SMC жоғары беріктігі қысқа тұйықталу токтары пайда болған кезде динамикалық жүктемелерге төзімділікке кепілдік береді.
- Әмбебап оқшаулағыш қалыңдығы 5-тен 10 мм-ге дейінгі 1-ден 3-ке дейінгі мыс немесе алюминий шиналарын 250-ден 4000 А-ға дейінгі токтарға қолдану мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
- Байланыстырушы шпилькалардың оқшаулағыштарының кең ассортименті қалыңдығы 120 мм-ге дейінгі шиналарды пайдалануға мүмкіндік береді.

Техникалық сипаттамалар
Полюстер саны
2
Конструкция түрі
Сатылы оқшаулағыш
Макс. ағымдағы
2750 А
Шиналар пакеті 5(3), 10(2)
Иә
Соққы тұтқырлығы
≥ 25 КДж/м2
Тереңдігі
35.0 мм
Иілуге беріктік шегі
123 Мпа
МЕМСТ 28157 бойынша жанғыштық санаты
ПВ-0
Шиналардың қалыңдығы
5 және 10 мм
Пайдалану температурасы
-40...60 °C
Номин құл кернеу
400 Жылы
Шиналардағы бекіту бұрандаларының астындағы диаметрлі бұранда
12.0 мм
Биіктігі
35.0 мм
Түсі
Ақ
Қысқа мерзімді өндірістік жиілік кернеуіне төзімділік
8.0 шаршы
Шиналар арасындағы қашықтық
72 мм
Материал
Полиэстерден жасалған СМС
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Оқшаулағыш |
| Диэлектриктің түрі | Қатты |
| Тесу кернеуі | 8 кВ |
| Массасы | 0.55 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Биіктігі | 35 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Полимер |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 2 836 ₸

