ЖЖҚҚ арналған жиілік түрлендіргіші A650-М 15кВт 32А 380В ONI

574 506 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:A650-33E15TM
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
A650-ші ONI жиілік түрлендіргіші — бұл электр қозғалтқыштарын басқарудың сенімді және тиімді шешімі, ол энергия шығынын азайтуға және жабдықтың өнімділігін арттыруға көмектеседі.
Ол әсіресе желдету жүйелері мен сорғы қондырғыларында тиімді.
Артықшылықтары:
- Жоғары ПӘК: Құрылғының ПӘК-і 96%-ға жетеді, бұл энергия шығынын айтарлықтай азайтуға мүмкіндік береді.
- Сорғыларға арналған арнайы функциялар: "құрғақ" жүрістен қорғау, жұмыс дөңгелегін тазалау, құбырды тегіс толтыру.
- Орнату және конфигурациялау оңай: құрылғы бар жүйелерге оңай біріктіріледі және күрделі орнатуды қажет етпейді.
- Шағын өлшемдер: орнату кезінде орынды үнемдеуге мүмкіндік береді, бұл әсіресе шектеулі жағдайларда маңызды.
- Электр қозғалтқышын басқару әдісін (V/f, SVC), жоғары тиімділікті (96% дейін) және екі жұмыс режимін (әдепкі бойынша - жүктеме) таңдау арқылы энергия шығынын азайту.
- Кіріктірілген каскадты сорғыны басқару тақтасы (5 данаға дейін) және Мульти-мастер және Мульти-айнымалы режимдерде 8 А.К. дейін басқару.
- Кіріктірілген қорғаныс функцияларының үлкен саны, соның ішінде. қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден, шамадан тыс кернеуден және қызып кетуден.
- Екі негізгі релелік шығыс, кірістірілген тежеу модулінің болуы, өнеркәсіптік протоколдарды (Modbus RTU ендірілген, Profinet, Profibus, EtherCAT) және кеңейту карталарын қолдау.
- ӨСБ жұмысының мамандандырылған өрт режимі.
- Параметрленетін ПИД.
Қолдану:
- Желдету жүйелері: желдеткіштерді басқару үшін пайдаланылады, бұл ауа ағынын реттеуге және энергия тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді.
- Сорғы қондырғылары: сорғыларда олардың өнімділігін бақылау және энергия шығынын азайту үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік жабдық: айналу жылдамдығын дәл бақылауды қажет ететін әртүрлі машиналар мен механизмдер үшін өте қолайлы.
- Тұрмыстық жүйелер: жұмысты оңтайландыру үшін ауаны баптау және жылыту жүйелерінде пайдалануға болады.
Кіріктірілген каскадты сорғыны басқару тақтасының, минималды энергия шығыны мен максималды тиімділігі бар мамандандырылған сорғы функцияларының A650 қондырғысының болуына байланысты сорғы мен желдеткіш қондырғыларын, соның ішінде сорғылар тобын басқарады.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеудегі шығу қуаты, кВТ | 15.00 |
| MODBUS протоколын қолдау | Иә |
| Шығу жиілігі, Гц | 0...600 |
| Пайдалану температурасы, °C | 0...40 |
| Басқару түрі | V/f және ашық контурдағы вектор |
| Шығудағы макс жиілік, Гц | 600 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Желілік кернеу, В | 380 |
| Тасымалдаушы жиілігі, КГц | 0,7...16 |
| Айнымалы жүктеменің шығыс тогы ND-реж, А | 32.0 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 6 |
| Биіктігі, мм | 300 |
| Салмағы, кг | 5,4 |
| Түрлендіргіш түрі | Тікелей түрлендіргіш |
| Фазалардың кіру саны | 3 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Өндірістік аймақта қолдануға рұқсат етіледі | Иә |
| ДК-дербес компьютерді қосу мүмкіндігімен | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | I |
| Басқару блогымен | Иә |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
| Айнымалы жүктеменің ND-реж кіріс тогы, А | 35 |
| Фазалардың шығу саны | 3 |
| Номиналды шығыс тогы I2N, А | 32.0 |
| Тереңдігі, мм | 185 |
| Құл диапазонының кернеу кірісі, В | 323...494 |
| Салқындату түрі | Желдеткіш (кіріктірілген) |
| Макс. шығыс кернеуі, В | 400 |
| Шығу. кернеу, Жылы | 0...400 |
| Ені, мм | 198 |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты ND-реж ауыспалы жүктеме, кВТ | 15 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 15 кВт |
| Максималды ток | 32 А |
| Биіктігі | 300 мм |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Ені | 198 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
- Бағасы: 574 506 ₸


