Тесілген науа ESCA5 80х100х3000мм (0.7мм) IEK

4 391 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP10-080-100-3
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Тесілген астау ESCA5 80х200х3000мм IEK компаниясынан — бұл кабельдерді төсеу және қорғау үшін сенімді шешім.
Артықшылықтары:
- Кабельдерді қорғау: науа кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді қорғауға арналған. Қақпақпен пайдаланған кезде ол шаң мен ылғал сияқты сыртқы әсерлерден максималды қорғанысты қамтамасыз етеді.
- Әмбебаптылық: Науаларды ғимараттардың ішінде де (мысалы, кеңселерде, өндірістік үй-жайларда) және сыртқы аумақтарда пайдалануға болады. Бұл оларды әртүрлі жұмыс жағдайлары үшін өте қолайлы етеді.
- Орнату оңай: Науаның дизайны оны оңай және жылдам орнатуға мүмкіндік береді, бұл орнату кезінде уақыт пен күш-жігерді үнемдейді.
- Төзімділік: беріктік пен коррозияға төзімділікті қамтамасыз ететін сапалы материалдардан жасалған.
- Эстетикалық көрініс: Перфорацияланған дизайн функционалды ғана емес, сонымен қатар сымдарға ұқыпты көрініс береді, бұл әсіресе қоғамдық және коммерциялық кеңістіктерде маңызды.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, өткір жиектері жоқ, орнату кезінде қолды кеспейді.
Қолдану:
- Өнеркәсіптік нысандар: өндірістік және қойма ғимараттарында кабельдерді тарту үшін қолданылады.
- Коммерциялық ғимараттар: кеңселер, сауда орындары және басқа да қоғамдық орындар үшін өте қолайлы.
- Құрылыс: электр сымдарын ұйымдастыру үшін жаңа құрылыс жобаларында қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: бейнебақылау және дабыл жүйелерінің кабельдерін орнатуға жарамды.
Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім IEC 61537 стандартына сәйкес келеді.

Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 100 |
| Науа түрі | Тесілген |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Салмағы, м п кг | 1.49 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0,7 |
| Материал | Болат |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Түсі | Ашық сұр |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату науасы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 4 391 ₸/м

