Бұрылу ESCA L 90 градус 80х100мм IEK

5 218 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-080-100
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Бұрылу ESCA L 90 градус 80х100мм IEK — бұл кабельдік трассаларды ұйымдастыруға арналған сенімді және функционалды шешім.
Артықшылықтары:
- Орнатудың қарапайымдылығы: бұрылыс кабельдік жолдардың тік және көлденең бұрылыстарын оңай ұйымдастыруға мүмкіндік береді, бұл орнатуды жеңілдетеді.
- Материалдардың сапасы: Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
- Жабдық: кабельдерді сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін қақпақпен бірге жеткізіледі.
- Әмбебаптығы: кабельдердің әртүрлі түрлеріне жарамды, бұл оны әртүрлі жобалар үшін тамаша шешім етеді.
Қолдану:
- Кабельдік трассалар: кабельдік жүйелердегі бұрылыстарды ұйымдастыру үшін қолданылады.
- Электр монтаждау жұмыстары: тұрғын үйлерде де, коммерциялық ғимараттарда да электр монтаждау жұмыстарында кеңінен қолданылады.
- Басқару жүйелері: сымдарды ұқыпты және қауіпсіз орналастыру қажет болатын басқару жүйелері үшін өте қолайлы.

Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 100 |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Ауытқу - бұрыш | 90 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Салмағы, кг | 0,55 |
| Ұзындығы, мм | 250 |
| Ені, мм | 100 |
| Бағытты өзгерту | Көлденең (-тер) |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...40 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тармақталу ені, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Массасы | 0.55 кг |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 5 218 ₸

