ELASTA Сұр брошкасы бар P3-CPng-38 металл түтік (20м) IEK

2 321 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CMP21-038-K41-020
Жіберу 13 сәуір 2026ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және өрт қауіпсіздігінен қорғауға және қорғауға арналған. РЗ-ЦПнг металл құбыршегі жануды қолдамайтын жанбайтын пластикаттан жасалған, бұл оны ішкі және сыртқы монтаждау үшін кабельді жанатын беттер бойынша төсеу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. IEK маркалы РХ-ЦПнг металл сауытында ылғал мен шаңның түсуін болдырмай, металл сауытты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы сапалы қаптамасы бар. Монтаждау алдында металл түтіктің зақымдалуын тексеру қажет. Қолдану саласы: - Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері; - Көтергіш-көлік жабдықтары; - Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі; - Каналдар, туннельдер, траншеялар. Материал: ПВХ. Түсі: сұр. Қорғау дәрежесі: IP65. Пайдалану температурасы: -50...+50.
Техникалық сипаттамалар
Номин диаметрі
38 мм
Материал
Болат
1-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
2-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
Түсі
Сұр
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Сыртқы диаметрі
46.2 мм
Ішкі диаметрі
36.4 мм
Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы
70 °C
Шартты өткелдің диаметрі
36,4 мм
Жұмыс температурасы
-50...50 °C
Пайдалану температурасы
-50...50 °C
Тығыздау
Тығыздау жоқ
Беттің қорғаныш жабыны
Мырышпен қапталған
Сығымдау кезіндегі беріктік
- Н
Климаттық орындалуы
УХ1
Электрлік сипаттамалары
Көрсетілмеген
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R
250 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| Қосымша қамту түрі | ПВХ |
| Қабаттар саны | 2 |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 20 м |
| Массасы | 0.65 кг/м |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 30.4 мм |
| Сыртқы диаметрі | 38 мм |
| Иілу радиусы | 250 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша жабынның түрі | ПВХН |
- Бағасы: 2 321 ₸/м

