AWZ-30 көшелік фотореле (жарыққа сезімтал автомат) 30А кіріктірілген IP65 F&F фото сенсоры

11 982,60 ₸
- Бар
- Коды:EA01.001.004
Мақсаты
Ымыртта шамдарды автоматты түрде қосу және таң атқанда өшіру үшін.
Ерекшеліктері
- Герметикалық (IP65).
- Кіріктірілген фото датчик.
Қолданылу саласы
Көшелерді, дүкен сөрелерін, жарнамаларды, автотұрақтарды, теміржол өткелдерін, аялдамаларды, құрылыстарды, коттедждерді және т.б. жарықтандыруды басқаруға арналған.
Жұмыс принципі
Жұмыс принципі кіріктірілген фотодатчиктің жарық деңгейін басқаруына негізделген. Автомат жалған іске қосылулардан шуға қарсы схемамен жабдықталған.
Техникалық сипаттамалар
Қоректендіру кернеуі, В 230
Коммутацияланатын максималды ток, ал 30AC-1/250 В
Байланыс 1NO (әдетте ашық)
Қосуды кідірту, 1-5-тен
Өшіруді кідірту, 5-15-тен
Жарықтандыру шегі, лк 2-100
Жұмыс температурасының диапазоны, °С -25...+50
Қорғау дәрежесі ІР65
Коммутациялық тозуға төзімділік, цикл >100000
Тұтынылатын қуат, Вт 1
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Асқын кернеу санаты III
Бұрандалы қысқыштарды қосу 2,5 мм2
Бұрандалы қосылыстың тартылу сәті, Нм 0,5
Өлшемдері (ШхВхГ), мм 74х92х42
Салмағы, кг 0,27
Жазықтыққа монтаждау
Жұмыс диаграммасы

Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Евроавтоматика ФиФ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Фото сенсор | Кіріктірілген |
| Қосу шегі | Реттелетін |
| Фоторелені қосудың минималды шегі | 2 люкс |
| Фоторелені қосудың максималды шегі | 100 люкс |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Орнату түрі | Үстірт |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кешігу уақыты | 5 сек |
| Өшірудің кідіру уақыты | 15 сек |
| Кернеу | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды коммутация тогы | 30 А |
| Қуат тұтыну | 1 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 42 мм |
| Биіктігі | 92 мм |
| Ені | 74 мм |
- Бағасы: 11 982,60 ₸

