Бұрылмалы тұтқасы бар NS2-80 20-25A стартері (R) (CHINT)

42 613,20 ₸
- Бар
- Коды:279720
Сипаттамалары
Бейне
Тауардың сипаттамасы
NS2 сериялы автоматты ажыратқыштар кернеуі 690В дейінгі 50/60 Гц және номиналды тогы 80А дейінгі айнымалы ток желілерінде шамадан тыс жүктемеден, фазаның үзілуінен, қысқа тұйықталудан қорғау және қозғалтқыштардың сирек іске қосылуын бақылау үшін пайдалануға арналған, сонымен қатар тарату желілерін, үш фазалы асинхронды қозғалтқыштарды қорғау үшін пайдаланылуы мүмкін. тиін торымен және басқа жүктемелермен.
Пайдалану шарттары:
-Қорғау дәрежесі: IP20 (алдыңғы жағы)
-Жұмыс температурасы: -25°С-тан +40°-қа дейінБірге
-Сақтау температурасы: -25°С-тан +70°С-қа дейін
-Теңіз деңгейінен биіктік: 2000 м артық емес
-Рұқсат етілген ылғалдылық: орнату орнында 40°C температурада 50%-дан аспауы керек
-Монтаждау бетінің тік жазықтыққа қатысты еңісі 5°-тан аспауы тиіс
Сипаттамалары
Санат:
Айырғыштың түрі:
термомагниттік
Биіктігі, мм:
118.4
Электр/механикалық тозуға төзімділік, циклдар:
10 000
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Ені, мм:
63.6
Ток түрі:
AC
Тереңдігі, мм:
119.5
Қуат контактілерінің саны БІРАҚ:
3
Кепілдік мерзімі, жыл:
5
Климаттық орындалуы:
ӨХЛ 3.1
Орындалуы:
қайтымды емес
Өлшем бірлігі:
дана
Номиналды ток, А:
25
Қосылатын кабельдің ең үлкен қимасы, мм:
25
Салмағы, кг.:
1.02
Қорғау дәрежесі, IP:
20
Қоршаған ортада қолдану:
Жылы
Қызмет ету мерзімі, жыл:
15
Көлемі, м3:
0.001
Монтаждау түрі:
DIN-рейка
Бренд:
CHINT
Номиналды жұмыс кернеуі, В:
230-690
СЭҚ ТН коды:
1001110000
Пайдалану температурасы:
-25+40°C
Қосылу түрі:
бұрандалы қосылыс
Номиналды жиілік, Гц:
50/60
Полюстер саны:
3
Ажырату-қорғау сыныбы:
10
Қуат электр тізбегінің қосылу түрі:
бұрандалы қосылыс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 4 А |
| Максималды қуат | 1.5 кВт |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 42 613,20 ₸


