АВР ВРЩ1 бар кіріспе-тарату қалқаны-15-70-2903 63А 35/6кА 400/230В IP31 схемасы 2-1 контакторлар 230ВАС

395 697 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-11570-1019D3-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРЩ1-15-70 кіріспе қалқандары жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын топтар мен желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар - көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар - мектептер, ауруханалар және әкімшілік ғимараттар сияқты мекемелерде қолданылады.
- Сауда және кеңсе үй-жайлары - дүкендерді, кеңселерді және басқа да коммерциялық нысандарды электр қуатымен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар - өндірістік алаңдарда электр энергиясын тарату үшін.
АСУ екі кірісті - бір тұтынушыны электрмен жабдықтау схемасы бар АДБ жүйесімен жабдықталған.
Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
АДБ логикасы
ҚЖҚ іске қосу үшін КВ1 және КВ2 фазаларын бақылау релесінде кернеу параметрін орнату қажет;
АВР автоматты режимде жұмыс істейді.
Басымдық 1-ші енгізу.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Жиынтықтың сипаттамасы
АСҚ аспалы металл корпуста құрастырылады ШМП-5-0 (1000х650х300мм) УХЛ3 IP31 ИК;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
Кіріспе бөлім:
- Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 63А 35кА IEK 2 дана;
- Контактор КМИ-48012 80А АС3 1NO+1NC катушка 230В IEK 2 дана (кірістерді ауыстыру);
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4А 4.5кА В KARAT IEK 2 дана (басқару тізбектерін қорғау);
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Қызыл сигналдық шам HL1 "НЕГІЗГІ ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
- Сары сигналдық шам HL2 "РЕЗЕРВТІК ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
АДБ басқару
- Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI 2 дана;
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 1 дана;
- Мыс МЕМСТ басқару тізбектерінің өткізгіштері;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 60А 1шт;
Тарату секциясы
- АВДТ32 С16 30мА дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы А типті KARAT IEK 19 дана;
- OPR-01 фотореле 1 істікшелі 230В айнымалы ток қашықтан басқару пульті бар ONI (жарықтандыру тобын басқару) 1 дана;
- Контактор КМИ-11810 18А 230В/АС3 1NO IEK 1 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 25А 6кА С KARAT IEK 1 дана;
- ВА47-60М IEK үшін DIN-рельске тәуелсіз РН47-60М ағытқыш 1 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 10А 4.5кА В KARAT 8 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 16А 4.5кА С KARAT 2 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK 3 дана;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Ток өткізгіш шина ШНК 4х15 125А МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
- Кабельдік тығыздамалар немесе жиынтықтағы щеткалы кірме
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылуы мүмкін;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 29 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | АДБ-мен өтірік айту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
- Бағасы: 395 697 ₸








