Авариялық ауыстырып қосқыш қалқан ЩАП-63 160А 35кА 400В IP31 схемасы 2-1 контакторлар 230ВАС

384 505 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAPK1-63
Жіберу 06 сәуір 2026ЩАП типті РАҚ (резервті автоматты түрде енгізу) қалқандары өнеркәсіпті, коммерцияны және инфрақұрылымды қоса алғанда, әртүрлі салаларда сенімді және үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етуге арналған.
ЩАП қалқандары негізгі ажыратылған кезде жүктемені резервтік қуат көзіне автоматты түрде ауыстырады, бұл жабдықтың үздіксіз жұмысын қамтамасыз ету үшін өте маңызды.
Олар өнеркәсіптік және коммерциялық нысандарда қуатты электр жабдықтары мен жарықтандыру жүйелерін қуаттандыру үшін кеңінен қолданылады.
РАҚ қалқандары электр жабдықтарын электрмен жабдықтаудағы іркілістерден болатын зақымданудан қорғайды, бұл әсіресе жоғары сенімділікті талап ететін жүйелер үшін маңызды.
ЩАП қалқандары орнату мен техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын ескере отырып жасалған, бұл пайдалану кезінде уақыт пен ресурстарды үнемдейді.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар.
- Коммерциялық объектілер.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
ЩАП екі кірісті - бір тұтынушыны электрмен жабдықтау схемасы бар АДБ жүйесімен жабдықталған.
Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
АДБ логикасы
ҚСҚ іске қосу үшін КВ1 фазасын бақылау релесінде кернеу параметрін орнату қажет;
АВР автоматты режимде жұмыс істейді.
Басымдық 1-ші енгізу.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Жиынтықтың сипаттамасы
ЩАП-63 аспалы металл корпуста құрастырылады Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х70 мм артық емес;
Кіріспе бөлім:
- Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 160А 35кА IEK 2 дана;
- Контактор NXC-160 160A 220В/АС3 2НО+2НЗ CHINT 2 дана (кірістерді ауыстыру);
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4А 4.5кА В KARAT IEK 1 дана (басқару тізбектерін қорғау);
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Қызыл сигналдық шам HL1 "НЕГІЗГІ ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
- Сары сигналдық шам HL2 "РЕЗЕРВТІК ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
АДБ басқару
- Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI 1 дана;
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 1 дана;
- Мыс МЕМСТ басқару тізбектерінің өткізгіштері;
Тарату секциясы
- АД 31Т МЕМСТ ток өткізгіш шинасы (жүктемені қосу);
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
- Кабельдік тығыздамалар немесе жиынтықтағы щеткалы кірме
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылуы мүмкін;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 384 505 ₸






