Кіріспе панелі бір кіріс VRU1-16-40 150A 50kA 400V IP31 ogr.имп.кернеулер

238 127 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-11640-01-1
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-16-40 кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын топтар мен желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар - көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар - мектептер, ауруханалар және әкімшілік ғимараттар сияқты мекемелерде қолданылады.
- Сауда және кеңсе үй-жайлары - дүкендерді, кеңселерді және басқа да коммерциялық нысандарды электр қуатымен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар - өндірістік алаңдарда электр энергиясын тарату үшін.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ҚБ SMART 1800х450х450мм IP31 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес;
Кіріспе бөлім:
- Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35А31240 250А 1 дана;
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 160А IEK 3 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 3А 4.5кА В KARAT IEK 1 дана кіріс кернеуінің көрсеткіші;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А 1шт;
- Ток трансформаторы 150/5А 5ВА 0.5 3 дана;
Тарату секциясы
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Ток өткізгіш шина Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
- Кабельді негіз арқылы енгізу;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылуы мүмкін;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 150 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
- Бағасы: 238 127 ₸





