Өздігінен реттелетін жылыту кабелі 30КСТМ2-Т

1 835 ₸/м
- Бар
- Коды:KPP23-KSTMT-302
Өздігінен реттелетін электр жылыту, жылыту кабелі құбырлар, суағар жүйелері (арықтар, суағарлар, дренаждар) және ғимараттар мен құрылыстардың шатырлары үшін тұрмыстық мақсаттағы электр жылыту жүйелерінде қолданылады. КСТМ өздігінен реттелетін жылыту кабелі – суық мезгілде құбырларды, су шүмектерін, резервуарларды, клапандарды, ғимараттар мен құрылыстардың шатыры мен су төгетін жүйелерінің барлық элементтерін аяздан қорғауды қамтамасыз етеді. КСТМ – өздігінен реттелетін жылыту кабелі, оның негізі жартылай өткізгіш матрица болып табылады, оның ішінде екі өткізгіш мыс өткізгіштер орналасқан. Жылуды жартылай өткізгіш матрица шығарады, оның кедергісі сыртқы ортаның температурасына байланысты, бұл өзін-өзі реттеу әсерін қамтамасыз етеді (температура жоғарылаған сайын матрицаның кедергісі артады, жылу диссипациясы төмендейді және керісінше). Осы қасиетінің арқасында КСТМ кабелі оның жекелеген бөліктері бір-бірінің үстіне қойылса да қызып кетпейді және жанбайды.
Сипаттамалары
Санат:
Қаптаманың ұзындығы,м:
1
Қаптаманың ені, м:
0.01
Қаптаманың биіктігі, м:
0.05
Тұрғын үйлер саны:
2
Өлшем бірлігі:
м
Қорғау класы, IP:
IP66
Салмағы, кг.:
0.15
Қолдану:
сыртқы қалау
Қыздырудың максималды температурасы:
+65°C
Көлемі, м3:
0.0005
Меншікті қуат, Вт/м:
30
Бренд:
Warmstad
Жылыту алаңы, м2:
1
СЭҚ ТН коды:
8516808000
Кернеу, Жылы:
220
Қуаты, Вт:
30
Кепілдік мерзімі, жыл:
5
Монтаждау тәсілі:
құбырға
Қызмет ету мерзімі, жыл:
20
Ұзындығы, м:
1
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Warmstad |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылыту кабелінің түрі | Өзін-өзі реттейтін |
| Максималды қуат | 30 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 35 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -30 град. |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | Жылы еден, суағарлар мен шатырларды жылыту, Су құбырын жылыту, Құбырлар мен құбыржолдарды жылыту, Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту, Мұздатқыштардың еденін жылыту |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 1 835 ₸/м

