ЩУОБ11-20Д50-OTR 16А 6/4.5кА 400/230В IP54 қыздыруды басқару қалқаны (температура датчигі. жиынтықта)

63 565 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUOB-15122050-OTR
Жіберу 05 сәуір 2026ЩОВ типті суағарларды жылытуды басқару қалқаны жылыту жүйелерін автоматты басқаруға арналған.
Қыздыруды қосу және өшіру реттегіш пен температура сенсоры арқылы автоматты түрде жүзеге асырылады.
Көксерке балығын іске қосу үшін OTR релесінде температура параметрлерін орнату қажет.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х4 мм артық емес;
ЩУОБ аспалы металл корпуста жасалған ЩРн-12 (240х330х120мм) IP54 ТИТАН 3 ИК;
Кіріспе бөлім:
Жылытуды басқару
- Температуралық реле OTR-01 1 істікшелі 24-240В AC/DC ONI (температура датчигі жиынтықта) 1 дана;
- Модульдік контактор КМ25-40М AC/DC IEK (жүктемені коммутациялау) 1 дана;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 25А 4.5кА С KARAT IEK 5 дана;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
- Кабельдік ендірмелер жиынтықта;
Индикация және сигнализация
көзделмеген
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жылытуды басқару қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 63 565 ₸





