РУСМ5111-3974 80А 10кА 400В IP54 басқару жәшігі

89 110 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51113974
Жіберу 30 мамыр 2026РУСМ5000 типті басқару жәшіктері қуаты 75кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторлы, ұзақ, қысқа мерзімді және қайтадан қысқа уақытқа жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналып арналған режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индексіне байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен-қосқыштар.
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі мм | 500 |
| Тереңірек. мм | 220 |
| Қорғаныс | Модульдік автомат. өшіргіш |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, с ауыстырып қосқыш автоматты режимге |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Корпустың материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл В | 400/230В |
| Қалқаншаның тогының номині, А | 80 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені. мм | 400 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРЫСМ5110 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 89 110 ₸

