БРУО бар енгізу-тарату шкафы бір енгізу ВРУ1-28-66 250А 50/4.5кА 400/230В IP31

392 556 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-12866
Жіберу 07 сәуір 2026ВРУ1-28-66 кіріспе-тарату шкафы жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын топтар мен желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Жарықтандыруды қолмен басқару блогымен (БРУ) жабдықталған.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар - көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар - мектептер, ауруханалар және әкімшілік ғимараттар сияқты мекемелерде қолданылады.
- Сауда және кеңсе үй-жайлары - дүкендерді, кеңселерді және басқа да коммерциялық нысандарды электр қуатымен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар - өндірістік алаңдарда электр энергиясын тарату үшін.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK (немесе соған ұқсас);
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х185мм2 артық емес;
Кіріспе бөлім:
- Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35В31250 250А IEK 1 дана;
- Сақтандырғыш ұстағыш ДП-35 габариті 1 250А IEK 3 дана (немесе соған ұқсас);
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 250А IEK 2 дана (немесе соған ұқсас);
- Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В 3 дана;
- Кернеудің индикациясы автоматты ажыратқыш + жарықдиодты шам;
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Пакеттік ажыратқыш ПВ 3-40 М3 исп.3 40А 2 дана (жарықтандыруды басқару);
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А 1шт;
- Ток трансформаторы ТТИ-А 200/5А 5ВА класс 0.5 IEK 3шт;
- Мыс МЕМСТ ПВ3-1.5мм2 есептеу құралының айырғыш сымы;
Тарату секциясы
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 100А IEK (немесе ұқсас) 18 дана;
- Сақтандырғыш ұстағышы ДП-33 габариті 0 160А IEK (немесе ұқсас) 18 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 16А 4.5кА В KARAT IEK (БРУ секциясы) 8 дана;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Ток өткізгіш шина Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 МЕМСТ;
- "Нөл-жерді" қалдыруға арналған шиналар жиынтықта;
- Кабельдерді негіз арқылы төменгі жаққа жеткізу
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылуы мүмкін;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
- Бағасы: 392 556 ₸








