Бұрандалы түйреуіш М6х2000мм DIN 975 мырышталған IEK

1 275 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-TM-06-2-R
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
IEK фирмасының бұрандалы шпилькасы M6x2000 бірнеше артықшылықтарға ие, бұл оны әртүрлі құрылыс және монтаждау жұмыстары үшін тамаша таңдау жасайды.
- Әмбебаптығы: шпилька науалар мен керек-жарақтарды бір-бірімен байланыстыруға, сондай-ақ жүк көтергіш беттерге бекітуге арналған.
- Ұзақ мерзімділік: сапалы материалдардан жасалған, бұл оның сенімділігі мен пайдаланудағы ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді.
- Қорғаныс жабыны: шпилька мырышталған немесе электролиттік мырышталған, бұл оны коррозиядан қорғайды және қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Техникалық параметрлер: шпильканың өлшемдері жіп бойымен М6 және ұзындығы 2000 мм, бұл оны әртүрлі стандартты бекіту жүйелерімен үйлесімді етеді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: конструкциясының арқасында шпилька оңай орнатылады және элементтерді жылдам және сенімді түрде қосуға мүмкіндік береді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 6 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролит. мырыштау |
| Материал | Болат |
| Жіптің түрі | Метрикалық ою |
| Бұранданың қадамы, мм | 1.00 |
| Салмағы, кг | 0.29 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шпилька түрі | Бұрандалы |
| Метрикалық бұранда, М | 6 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Түйреуіш материалы | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| бұранды қадамы | 1 мм |
| бұранданың түрі | Метрикалық |
| Жабдық түрі | Бұрандалы түйреуіш |
- Бағасы: 1 275 ₸

