Қолмен іске қосу түймесі PRK32-1.6 орнату нүктесі 1-1.6A 100kA 400/660V IEK

13 171 ₸
- Бар
- Коды:DMS11-D16
Сипаттамасы
IEK ұсынған PRK32 қолмен басу түймесі стартері үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын басқаруға және қорғауға арналған сенімді құрылғы болып табылады.
PRK32 стартерінің артықшылықтары:
- Шамадан тыс жүктемелерден қорғау: ПРК32 стартерлері электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемелерден қорғауды қамтамасыз етеді, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- 100 кА дейінгі қысқа тұйықталудан қорғау: құрылғы қысқа тұйықталудан болатын зақымның алдын алады, бұл оның жұмысын қауіпсіз етеді.
- Пайдаланудағы қолайлылық: түймелердің көмегімен қолмен басқару электр қозғалтқыштарын оңай қосуға және өшіруге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі өндірістік орталарда ыңғайлы.
- Модельдердің әртүрлілігі: PRK32 әртүрлі номиналды токтары бар әртүрлі нұсқаларда қол жетімді, бұл нақты тапсырмалар үшін сәйкес үлгіні таңдауға мүмкіндік береді.
- Шағын өлшемдер: құрылғы аз орын алады, бұл шектеулі кеңістіктерге орнатуды жеңілдетеді.
PRK32 стартерін қолдану IEK:
- Өнеркәсіп: әртүрлі өндірістік процестерде электр қозғалтқыштарын басқару үшін қолданылады.
- Ауыл шаруашылығы: сорғыларды және басқа механизмдерді басқару үшін қолданылады.
- Құрылыс: құрылыс машиналары мен жабдықтарын басқару үшін қолданылады.
- Тұрмыстық қажеттіліктер: электр құрылғыларын басқару үшін үйде пайдалануға болады.
АС-3 қолдану санаты.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша PPH сериялы батырмалы стартерлер ресейлік және халықаралық ГОСТ Р 50030.2-99, ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2002.
Кнопкалы ПРК сериялы стартерлер сертификаттық сынақтардан өтті және олардың сериялық өндірісіне ROSS S-ME01.B04759 сәйкестік сертификаты алынды.
Реленің типтік орындалуы РТИ-3353; РТИ-3355 РТИ-3357; РТИ-3359 РТИ-3361; РТИ-3363 РТИ-3365.

Конструкция ерекшеліктері
- Аспалы құлып көмегімен ПРК32 сериялы қол стартерінің қосылуын бұғаттауға арналған құрылғы.
- Көмекші контактілер санын көбейту мүмкіндігі.
- ДК/АК 32 бір корпусындағы қосымша және апаттық контактілер.
- Екі DK32 немесе DK32 және DK/AK32 бірге орнатуға болады.
- МЕМСТ 14254 бойынша IP54 қорғау дәрежесін қамтамасыз ететін "ТОҚТАТУ" бұрылмалы-басу түймесі және "БАСТАУ" түймесі астындағы мөлдір қорғаныс протекторы бар қорғаныс қабықшасы.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 1.6 |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 1...1,6 |
| Полюстер саны | 3 |
| Ағытпа түрі | Термомагниттік |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 2 |
| Қоршаған ортада қолдану | Жылы |
| Электр немесе үлбірдің тозуға төзімділігі, О-да циклдар | 10000 |
| Біріктірілген көмекші тасымалдаумен | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 90.0 |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 400 В, кА | 100 |
| Ені, мм | 44.5 |
| Фазаның үзілуіне сезімталдық | Иә |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| АС-3 230В пайдаланудағы ЭҚ басқару номин қуаты, кВТ | 0.20 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Номин жұмыс ажыратылатын ток к з Ісѕ 660 В, кА | 100.00 |
| Салмағы, кг | ≤ 0,26 |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 660 В, кА | 100 |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі, А | 22.5 |
| Пайдалану температурасы, °C | -25...40 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 660 |
| Коммутациялық асқын кернеу, Жылы | ≤ 8000 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 230 В, кА | 100 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230/400/600 |
| Номин жұмыс ажыратылатын ток к з Ісѕ 400 В, кА | 100.0 |
| Ажырату - қорғау сыныбы | 10 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| АС-3 660В пайдаланудағы ЭҚ басқару номин қуаты, кВТ | 1.10 |
| Монтаждау түрі | DIN рейкаға |
| 400В айнымалы токта айнымалы токтың номиналды ауытқу қабілеті, кА | 100 |
| Жылудан қорғағышпен | Иә |
| Кіріктірілген төмендетілген кернеу айырғышымен | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Тереңдігі, мм | 81.0 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | - |
| АС-3 400В пайдаланудағы ЭҚ басқару номин қуаты, кВТ | 0.37 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 1.6 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 0.37 кВт |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Максималды жұмыс кернеуі | 660 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 81 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 45 мм |
| Салмақ | 0.27 г |
- Бағасы: 13 171 ₸

