UNIVERSAL M838 IEK сандық мультиметрі

3 908 ₸
- Бар
- Коды:TMD-2S-838
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
UNIVERSAL M838 IEK сандық мультиметрі — бұл кәсіпқойлар үшін де, әуесқойлар үшін де тамаша көмекші болатын сенімді және көп функциялы құрал..
Артықшылықтары:
- Өлшемдердің кең диапазоны: айнымалы/тұрақты токты 750/1000 В дейін өлшеу.
- Құрылғының ықшам өлшемдері бар, бұл оны тасымалдауға және шектеулі кеңістікте пайдалануға ыңғайлы етеді.
- Арнайы қаптаманың арқасында механикалық зақымданудан қорғау, бұл құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Көрсеткіштерді бекіту мүмкіндігі, бұл өлшеу нәтижелерін ыңғайлы түрде жазуға мүмкіндік береді.
- Өлшеулердің жоғары дәлдігі, бұл оны кәсіпқойлар үшін сенімді құралға айналдырады.
- Дисплей шкаласының бит тереңдігі - 1999 сынама.
- Дисплейді жарықтандыру.
Қолдану:
- Электр монтаждау жұмыстары: электр тізбектерін тексеру, ақауларды анықтау және параметрлерді бақылау үшін қолданылады.
- Сервистік жұмыстар: тұрмыстық техника мен электрониканы жөндеуде қолданылады.
- Білімі: студенттерге электротехника негіздерін үйрету үшін оқу орындарында кеңінен қолданылады.
- Хобби және DIY: электрониканы өз бетімен жөндеумен және құрастырумен айналысатын әуесқойлар үшін өте қолайлы.

Техникалық сипаттамалар
| Индикация | Цифрлық (-тер) |
| Өлшеу диапазонын таңдау | Қолмен |
| Айнымалы токтың өзгеру кернеуін өлшеудің Макс диапазоны, В | 750 |
| Токтың өзгеру кернеуі үшін минималды сезім | 100 мВ |
| Тұрақты токтың кернеуін өлшеудің Макс диапазоны DC, В | 1000 |
| Макс өлшеу диапазоны, ХКҚҰ | 2 |
| Қоректендіру кернеуі, В | 9 |
| Тізбекті өлшеу санаты | ІІ санат |
| Өлшенген мәнді есте сақтау | Жоқ |
| Мультидисплей | Жоқ |
| Жазбаларды басқарудың RMS жүйесін дәл өлшеу | Жоқ |
| Ені, мм | 70 |
| Биіктігі, мм | 24.0 |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Пайдалану температурасы, °C | 0...40 |
| Тұрақты ток кернеуіне арналған минималды сезім | 0,1 мВ |
| Айнымалы токтың өзгеруін өлшеудің максималды диапазоны, А | 10 |
| Токтың өзгеруіне арналған минималды сезім | 0,1 |
| Тұрақты токтың максималды өлшеу диапазоны тұрақты ток, А | 10.0 |
| Тұрақты ток үшін минималды сезімталдық | 0,1 |
| Қарсылық үшін минималды сезім | 0,1 Ом |
| Температураны өлшеу | Жоқ |
| Диодтардың кедергісін тексеру немесе тексеру | Иә |
| Қуатты өлшеу | Жоқ |
| Жиілікті өлшеу | Жоқ |
| Децибел - дБ өлшемімен | Жоқ |
| Салыстырмалы мәнді өлшеу | Жоқ |
| Индукцияны өлшеу | Жоқ |
| Өткізгіштікті өлшеу | Иә |
| Жұмыс циклдарын өлшеу | Жоқ |
| Өлшеу әдісі | Қосарланған интеграцияның АЦ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Дисплейдің максималды көрсеткіші | 1999 |
| Шамадан тыс жүктеме индикаторы | Иә |
| Полярлық индикаторы | Иә |
| Ұзындығы, мм | 126.0 |
| Салмағы, кг | 0.15 |
| Диодтарды тексеру диапазоны | 2,8В / 1мА |
| hFE транзисторларын тексеру диапазоны | 0...1000 |
| Кедергіні өлшеу диапазоны | 200 Ом...2000 ж...20 ком...200 ком...2000 кОм |
| Термопара жиынтықта | Жоқ |
| Конденсатордың сыйымдылығын өлшеу диапазоны | - |
| Корпусты оқшаулау | Қосарланған, II класс |
| Гистограммалары бар аналогты дисплей | Жоқ |
| Деректерді сақтау | Жоқ |
| Макс сақтау көлемі | Жоқ |
| Мин сақтау көлемі | Жоқ |
| Ең жоғары мәндердің жады | Жоқ |
| Үздіксіздік тесті | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Сандық |
| Құрал түрі | Мультиметр |
| Кернеуді өлшеу | |
| Тұрақты кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Тұрақты кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты кернеудің максималды диапазоны | 1000 |
| Айнымалы кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Айнымалы кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы кернеудің максималды диапазоны | 750 |
| Тоқты өлшеу | |
| Тұрақты ток өлшем бірліктері | мА, А |
| Тұрақты токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты токтың максималды диапазоны | 10 |
| Айнымалы ток бірліктері | мА, А |
| Айнымалы токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы токтың максималды диапазоны | 10 |
| Кедергіні өлшеу | |
| Қарсылық өлшем бірліктері | Ом, МОм, кОм |
| Минималды қарсылық диапазоны | 0.1 |
| Максималды қарсылық диапазоны | 2000 |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Түстерді көрсету | Монохромды |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Дисплейді жарықтандыру | Иә |
| Жалпы | |
| Түсі | Қара |
| Көрсеткіш | Дыбыстық |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 °С |
| Тамақтану | Батареялар бір реттік |
| Кернеу | 9 В |
| Ұзындығы | 24 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 126 мм |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 3 908 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама батарейка, зондтар



