Арматуралық қайшылар (болт кескіш) IEK 6 мм-ге дейінгі d болттары үшін КПЛ-14

6 110 ₸
- Бар
- Коды:TKK10-D14
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Арматуралық қайшылар (болт кескіш) КПЛ-14 IEK — бұл құрылыста және монтаждауда кеңінен қолданылатын сенімді құрал.
Артықшылықтары:
- Материалдың беріктігі: сым кескіштер берік болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен пайдалану сенімділігін қамтамасыз етеді.
- Тиімділік: Олар түрлі-түсті металдан жасалған бекіткіштерді, арматураларды және сымдарды тістеуге арналған, бұл оларды әртүрлі тапсырмалар үшін жан-жақты етеді.
- Пайдаланудағы жайлылық: Құралдың жалпы ұзындығы 350 мм құрайды, бұл жұмыс кезінде ыңғайлылықты және қажетті күш-жігерге жету үшін жеткілікті ұзындықты қамтамасыз етеді.
- Қауіпсіздік: Сым кескіштер сым науасының қорғаныш жабынына зақым келтірмейді, өткір жиектері жоқ тегіс кесуді қамтамасыз етеді.
- Басқарудағы ыңғайлылық: құрал екі қолмен жұмыс істеуге арналған, бұл кесу процесін жақсырақ басқаруға мүмкіндік береді.
Қолдану:
- Кабельдік науаларды орнату: сым кескіштер кабельдік науаларды орнату кезінде сымдарды тістеу үшін қолданылады.
- Құрылыс жұмыстары: олар арматурамен және бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды, бұл оларды құрылыста таптырмас етеді.
- Электрлік жұмыстар: сымдарды кесу үшін қолданылады, бұл электрлік жұмыстарды орындау кезінде маңызды.
Техникалық сипаттамалар
| Орындау немесе басқару | Екі қолмен жұмыс істеуге арналған |
| Жалпы ұзындығы, мм | 350 |
| Диаметрі макс, мм болттар үшін жарамды | 6 |
| Макс қималы өткізгіш үшін жарамды, мм2 | 28 |
| Тұтқаның таралу диапазоны, мм | 110-500 |
| HRCe тіскебасар өткізгіштерінің макс қаттылығы | 30 |
| Торлы кабельдік науаларды кесуге арналған | Иә |
| HRCe азу тістерінің қаттылығы | 55 |
| Материал | Болат |
| Салмағы, кг | 1.02 |
| Ауыстырылатын кескіш қалақтар | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Арматураны кесу | Иә |
| Арқанды кесу | Иә |
| Брондалған кабельді кесу | Иә |
| Құралдың ұзындығы | 350 мм |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Салмақ | 1 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Негізгі атрибуттар | |
| Құрал түрі | Болт кескіш |
| Сымның, тростың максималды диаметрі | 6 мм |
- Бағасы: 6 110 ₸

