ETG оператор панелі 7" сыйымдылықты Cortex A8 1024х600 RS485/232 24В тұрақты ток IP65 ONI

127 140 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ETG-A8TS-HSSN-S-070
Жіберу 03 мамыр 2026Сипаттамасы
ONI ұсынған ETG 7" сыйымдылық операторының панелі — бұл әртүрлі автоматтандырылған жүйелерді басқаруға және бақылауға арналған заманауи құрылғы.
Жұмыс процестерін оңтайландыруға және өнімділікті арттыруға көмектесетін сенімді және тиімді автоматтандыру және басқару шешімі.
Артықшылықтары:
- Жоғары сенімділік: ETG 7 панельдері беріктігімен және сыртқы әсерлерге төзімділігімен ерекшеленеді, бұл оларды өнеркәсіптік жағдайларда пайдалану үшін өте қолайлы етеді.
- Ақпаратты өңдеу жылдамдығы: құрылғы пайдаланушының пәрмендеріне жылдам жауап беруді қамтамасыз етеді, бұл жұмыс тиімділігін арттырады.
- Байланыстың кең мүмкіндіктері: біріктірілген Ethernet, RS485 және RS232 сілтемелерін қолдау панельді бар жүйелерге оңай біріктіруге мүмкіндік береді.
- Пайдаланушыға ыңғайлы интерфейс: Сыйымдылықты сенсорлық экран интуитивті басқаруды және ыңғайлы пайдаланушы тәжірибесін қамтамасыз етеді.
- Энергия тиімділігі: панель DC 9...28V кернеу диапазонында жұмыс істейді, бұл оны пайдалануды үнемді етеді.
- Кең көру бұрышы.
- Ультра жұқа орындау.
- Оқшауланған RS-232 және RS-485 порттары.
- Заманауи өнімділігі жоғары Cortex A8 600 мГц микропроцессоры.
- Тінтуір мен пернетақтаны қосу мүмкіндігі.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны.
- Тегін ONI Visual Studio әзірлеу ортасы
- Кірістірілген VNC сервері арқылы қашықтан қол жеткізу.
- Ethernet шлюзі ретінде пайдалану мүмкіндігі<->Сериялық.
- 70-тен астам өндірушілердің жабдықтарын, сондай-ақ Modbus-ты қолдау.
- С99 стандартының тілінде макростарды толыққанды қолдау.
- Панельдер мен оларға қосылған ПЛК арасында тікелей деректер алмасу.
- Қолжетімділікті әкімшілендіру.
- Сыртқы тасымалдағышқа сақтай отырып, CSV форматындағы рецептураларды, мұрағаттарды қолдау.
- Тапсырмалар мен оқиғаларды жоспарлаушы.
- Хабарламаларды e-mail-ге тарату.
- Уақытша және салыстырмалы трендтер мен графиктер.
- Пайдаланушы бағдарламаларын жөндеуге арналған тренажер.
Қолдану:
- Конвейерлік жүйелерді автоматтандыру: Панельдер қозғалысты басқару және конвейерлердің күйін бақылау үшін қолданылады.
- Қойма жабдықтары: тауарларды сақтау және өңдеу процестерін басқару үшін автоматтандырылған қоймаларда қолданылады.
- Технологиялық процестер: әртүрлі технологиялық процестерді бақылау және бақылау үшін басқару жүйелерінде қолданылады.
- Өнеркәсіптік жабдық: өндірістік ортада машиналар мен жабдықтардың әртүрлі түрлерін басқаруға жарамды.
Техникалық сипаттамалар
Экран диагоналы 7.0 дюйм
Қоректендіру кернеуінің типі Тұрақты (DC)
Тұрақты токтың қорек кернеуі - DC 9...28 В
Корпус материалы Пластик
Сыйымдылықты мультитачты сенсорлық технология
Жұмыс температурасы 0...50 °C
Industrial Ethernet HW-интерфейстерінің саны 1
ЖЖ-интерфейстер саны RS-232 2
ЖЖ-интерфейстер саны RS-485 2
USB 2 HW-интерфейстерінің саны (2.0 Host, 2.0 Device)
Салыстырмалы ылғалдылығы 10...95 пайыз
Дисплей түрі Сенсорлық экран
Сенсорлық экран - сенсорлық экран Иә
Жарықдиодты жарықтандыру түрі. жарық көзі (LED)
Салмағы 0.65 кг
Жөндеуге жарамдылығы жоқ
Рельске монтаждау мүмкіндігі жоқ
Жарықтық м2 үшін 450 кд
Cortex A8 процессорының түрі
Қорғау дәрежесі алдыңғы жағы IP65
Дисплей түстерінің саны 24
Алдыңғы бөлігінің ені 185.1 мм
Процессордың тактілік жиілігі 600 мГц
Алдыңғы бөлігінің биіктігі 131.1 мм
Ластану дәрежесі 2
Қабырғаға бекіту -тікелей монтаждау Жоқ
Қауіпсіздік функциялары үшін жарамды Иә
Тұтынылатын қуат 6 Вт
Салқындату түрі Табиғи
Көлденеңінен пикселдер саны 1024
Қорғау дәрежесі - IP20
Түрлі-түсті дисплеймен Иә
Тігінен пикселдер саны 600
Монтаждау тереңдігі - тауашалар 22.7 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Оператор тақтасының түрі | Сенсорлық панель |
| Ұтқырлық операторының панелінің түрі | Ендірілген |
| Оператор тақтасының деректерін енгізу әдісі | Сенсорлық |
| Жад картасының слоттары | microSD |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, RS485, USB |
| Қоршаған ортаның максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Қоршаған ортаның минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тамақтандыру | 24В тұрақты ток |
| Дисплейдің сипаттамалары | |
| Оператор тақтасының экран түрі | Түсті сенсорлық |
| Сенсорлық экран түрі | Сыйымдылық |
| Экран диагоналы | 7 дюйм |
| Экран ажыратымдылығы | 1024×600 |
| Жарықтық | 450 cd/m² |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор өндірушісі | Басқа |
| Процессордың жиілігі | 600 МГц |
| Қуат көзінің сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 185 мм |
| Ұзындығы | 23 мм |
| Биіктігі | 131 мм |
- Бағасы: 127 140 ₸

