Аралық реле OGR-1 1C 12А 220В AC бір істікшелі ONI

2 226 ₸
- Бар
- Коды:OGR-1-1C-AC220V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
OGR сериялы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялау арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Жабдықтың сенімді басқарылуын және қорғалуын қамтамасыз ететін әртүрлі электрлік және автоматтандырылған жүйелердегі маңызды элемент болып табылады.
Оларды қолданудың негізгі бағыттары:
- Процестерді автоматтандыру: реле автоматтандырылған жүйелердегі әртүрлі механизмдер мен құрылғыларды басқару үшін қолданылады.
- Электрлік схемалар: жүктемелерді қосу және өшіруді қоса алғанда, электр тізбектерін басқару үшін қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: реле дабыл құрылғыларын басқару үшін дабыл және қауіпсіздік жүйелерінде пайдаланылуы мүмкін.
- Өнеркәсіптік жабдық: қозғалтқыштарды, сорғыларды және басқа қондырғыларды басқаруға арналған өнеркәсіптік қондырғыларда жиі кездеседі.
- Энергетикалық жүйелер: электр энергиясын беруді басқару үшін коммутаторларда қолданылады.
Артықшылықтары
- Жұмыстың жарықдиодты индикациясы.
- Бекітуі бар тестілік түйме.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
- Розетка арқылы DIN-рельске бекіту.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- Токтарды 8А дейін коммутациялау.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
Техникалық сипаттамалар
|
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 12 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 29 мм |
- Бағасы: 2 226 ₸

