Сым-ұзартқыш УШ-01РВ 3х1,0мм2 10А 2Р+PE 10м қызғылт сары IP20 IEK

7 160 ₸
- Бар
- Коды:WUP10-10-K09-N
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Ұзартқыш сымдар-баулар саяжайда, гаражда, сондай-ақ құрылыс жұмыстарында таптырмайтын құрал.
Ашық түс кабельді шөпте және қиын жерлерде оңай анықтауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Сымның қос оқшаулауы көптеген иілулерге төтеп бере алады, кабельді бұзылудан және адамды электр тогының соғуынан қорғайды.
- Төзімді құйылған дөңгелек шанышқы.
- Кабельдің ұзындығы сымды үйде де, кеңседе де, құрылыс алаңында да қолдануға болатындай етіп жасалған.
- Розетка ашамен тығыз байланысты қамтамасыз етеді.
- Сымның ашық қызғылт сары түсі оңай көрінеді.
Техникалық сипаттамалар
| Желілік баудың ұзындығы, м | 10 |
| Қорғаныс контактісі бар розеткалардың саны | 1 |
| Номин ток, А | 10 |
| Жүктеменің максималды қуаты, Вт | 2200 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышы - On немесе Off | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 1,0 |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Желілік сүзгі | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Еуропалық стандарттағы розеткалар саны | 1 |
| Басқа стандарттардың розеткалар саны | 0 |
| Пайдалану температурасы, °C | 1...35 |
| Жерге тұйықтау істікшесі бар розеткалар саны | 0 |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Корпус нысаны | Басқалар |
| Кабель түрі | ПВА/H05VV-F (ПВХ-оқшаулау) |
| Материал | Пластик |
| Розеткалардың жалпы саны | 1 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Байланыстар саны | 2P+PE (бір фазалы 3-өткізгіш) |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | I |
| Номиналды кернеу | AC 250 V |
| Қақпақпен | Жоқ |
| CE-пром қосқышы стандартының розеткалар саны | 0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзартқыш түрі | Ұзартқыш сым |
| Шығу розеткаларының саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратқыш | Жоқ |
| Сымның ұзындығы | 10 м |
| Шығыс розеткасы | Еуро |
| желі саны | 3 |
| Корпустың түсі | қызғылт сары |
| өзек қимасы | 1 шаршы мм |
| Жақтауды орау | Жоқ |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сымның ұзындығы | 10 м |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жүктеме қуаты | 2200 Вт |
- Бағасы: 7 160 ₸

