Жалпы мақсаттағы реле OGR-1 2C 8А 24В DC екі істікшелі ONI

1 998 ₸
- Бар
- Коды:OGR-1-2C-DC24V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
OGR сериялы жалпы мақсаттағы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялау арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Жабдықтың сенімді басқарылуын және қорғалуын қамтамасыз ететін әртүрлі электрлік және автоматтандырылған жүйелердегі маңызды элемент болып табылады.
Оларды қолданудың негізгі бағыттары:
- Процестерді автоматтандыру: Реле автоматтандырылған жүйелердегі әртүрлі механизмдер мен құрылғыларды басқару үшін қолданылады.
- Электрлік схемалар: Олар электр тізбектерін, соның ішінде жүктемелерді қосу және өшіруді басқару үшін қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: Реле дабыл құрылғыларын басқару үшін дабыл және қауіпсіздік жүйелерінде пайдаланылуы мүмкін.
- Өнеркәсіптік жабдық: Қозғалтқыштарды, сорғыларды және басқа қондырғыларды басқаруға арналған өнеркәсіптік қондырғыларда жиі кездеседі.
- Энергетикалық жүйелер: Электр энергиясын беруді басқару үшін коммутаторларда қолданылады.
Артықшылықтары
- Жұмыстың жарықдиодты индикациясы.
- Бекітуі бар тестілік түйме.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
- Розетка арқылы DIN-рельске бекіту.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- Токтарды 8А дейін коммутациялау.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | 24 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | - |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 2 |
| Номин ток, А | 8 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 2 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Қосқыш жалғағышының түрі | ORS-G |
| Қосылу түрі | Алмалы-салмалы (штепсельдік) жалғау |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 13 |
| Тереңдігі, мм | 27 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 2 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 2 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10000000 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 250 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 30 |
| Полюстік | Еркін полюстік |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Иә |
| Оқшаулау кедергісі, мОм | 500 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...70 |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ені, мм | 29 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Байланыс топтарының саны | 2 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 8 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 29 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | ONI |
- Бағасы: 1 998 ₸

