Автомат ВА 5739-340010-500А-5000Im-690АС-УХЛ3-КЭАЗ

124 875 ₸
- Бар
ВА 57-39 типті үш полюсті КЭАЗ автоматты ажыратқыштары кернеуі 400/690 В айнымалы ток жиілігі 50 және 60 Гц және 440 В тұрақты ток тізбектерінде қолдануға, оларды қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ сирек жұмыс істеуге арналған. қосу және өшіру.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ажыратқыштардың номиналды токтары 630 А дейін
- Ажырату қабілеті – 40 кА дейін
- Электромагниттік айырғыштардың орнату нүктелерінің кең ауқымы
- Автоматты сөндірудің қосалқы контактілері (АК) және қосалқы дабыл контактілері (АК)
- Тәуелсіз ағытушы (НР)
- Минималды (РМН) және нөлдік кернеудегі (СТН) айырғыштар
- Электромагниттік жетек (ЭЖ)
- Есік арқылы жұмыс істеуге арналған қолмен қашықтан басқару пульті
- Құлыптау құрылғысы
- Қысқыштар мен керек-жарақтар жинақтарының үлкен таңдауы
Жеке тапсырыс бойынша жеткізіледі:
- өткізгіштерді жалғауға арналған арнайы қысқыштар (1-кесте); - қолмен басқарылатын қашықтан басқару пульті (қолмен басқарылатын ажыратқыштар үшін); - полюстер аралық қалқалар жинағы (Б.4-сурет) (қалқалар саны 2 дана.); - артқы бекітуге арналған сымдар жинағы (Б.5-сурет) (сымдар саны 3 дана.); - артқы бекітуге арналған терминал қақпағы (қақпақтар саны 1 дана.); - алдыңғы бекітуге арналған терминал қақпағы (қақпақтар саны 1 дана.); - алюминий шиналарды бекітуге арналған табақша серіппелер жинағы (табақша серіппелер саны 3 дана.); - өтпелі шиналар жинағы (Д.3-сурет) (саны 3 дана); - алюминий шиналарды ауыспалы шиналарға бекітуге арналған табақша серіппелер жинағы (табақша серіппелер саны 3 дана.).
Пайдалану шарттары
1) Теңіз деңгейінен биіктігі 2000 м артық емес.
2) ГОСТ 15150 сәйкес климаттық факторлардың UHL3 өнімділігі үшін номиналды мәні.
3) Қоршаған ортаның температурасы: - жұмыс минус 60-тан плюс 40°С-қа дейін; - шекті минус 60-тан плюс 55°С-қа дейін.
4) Қоршаған ортаның ластану дәрежесі – 3 МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша.
5) Қоршаған ортада ажыратқыштардың жұмысын бұзатын концентрациядағы газдар болмауы тиіс.
6) Күн радиациясының тікелей әсері болмауы тиіс.
7) Ажыратқышты орнату орны судан, майдан, эмульсиядан және т.б. кіруден қорғалуы тиіс.
8) М3 және М25 топтары бойынша механикалық әсер етуші факторлар МЕМСТ 30631. Ажыратқыштар 0,5г үдеу кезінде жиілігі 1-ден 35 Гц-ке дейінгі бекіту нүктелеріндегі дірілге, ұзақтығы 2 - 20 мс 3g үдеуімен бірнеше соққыларға төтеп бере алады.
9) Ажыратқыштардың кеңістіктегі жұмыс орны – тік жазықтықта "I" белгісімен (қосулы) – жоғары; оңға немесе солға 90° бұрылуға болады.
10) Ажыратқыштар қалыңдығы 10 - 25 мм оқшаулағыш панельге немесе қалыңдығы 2,5 - 5 мм қосымша оқшаулағышы бар металл жақтауға орнатылады.
11) Ажыратқыштардың қызмет ету мерзімі – 15 жылдан кем емес. Темір жол көлігіне жеткізілетін ажыратқыштар үшін белгіленген қызмет ету мерзімі – 15 жыл.
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР
| Количество полюсов | 3P |
| Номинальный ток In | 500 А |
| Рабочее напряжение Ue | 690 В AC / 400 В AC |
| Род тока | AC |
| Отключающая способность Icu | 40 кА (400 В), 18 кА (690 В) |
| Уставка электромагнитного расцепителя | 5000 А |
| Тип расцепителей | Тепловой + электромагнитный |
| Изоляционное напряжение Ui | 690 В |
| Импульсное напряжение Uimp | 6 кВ |
| Ics | 100% Icu |
| Способ монтажа | Винтовое крепление |
| Присоединение | Переднее |
| Макс. сечение проводов | 2×240 мм² |
| Макс. сечение шин | 12×50 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Габариты | 225×224×154 мм |
| Климатическое исполнение | УХЛ3 |
| Срок службы | 15 лет |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 500 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 40000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 124 875 ₸

