Ашық сымдарға арналған HF 100х100х50мм дәнекерлеу қорабы IP67 REXANT мембраналық кірістері

812,70 ₸
- Бар
- Коды:28-3079
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
HF 100x100x50mm REXANT тікелей орнатуға арналған дәнекерлеу қорабы әртүрлі жұмыс жағдайларында кабельдік қосылымдарды қорғауға арналған сенімді шешім болып табылады.
Артықшылықтары:
- Сыртқы факторлардан қорғау: қораптың IP67 қорғаныс дәрежесі бар, ол шаңнан және суға уақытша батырудан толық қорғауды қамтамасыз етеді.
- Монолитті орындалуы: конструкциясы қораптар орындалды берік материалдардан, кепілдік беріктігі мен тұрақтылығы механикалық зақымдануларға.
- Орнату ыңғайлылығы: орнатуды жеңілдететін және уақытты үнемдейтін тікелей орнатуға арналған.
- Мембраналық енгізулер: кабельдердің сенімді және герметикалық қосылуын қамтамасыз етеді, бұл қосымша ылғал мен шаңнан қорғайды.
- Ықшам өлшемдері: 100х100х50мм өлшемдері қорапты шектеулі кеңістікте пайдалануға мүмкіндік береді.
Қолдану:
- Электр қондырғылары: электр жүйелеріндегі сымдарды қосу және қорғау үшін қолданылады.
- Өнеркәсіп: агрессивті ортадан қорғау талап етілетін өндірістік жағдайларда қолданылады.
- Құрылыс: кабельдерді қорғау үшін құрылыс жобаларында қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Қабырғалық-төбелік бекіту |
| Ұзындығы, мм | 100 |
| Ені, мм | 100 |
| Тереңдігі, мм | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP67 |
| Қақпақтың пішіні | Басқалар |
| Түсі | Сұр |
| Қақпақ | Мөлдір емес |
| Қақпақты бекіту | Бекіткіш |
| Енгізулер саны | 8 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Кіріс диаметрі | 25 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 812,70 ₸


