Зәкір қысқышы ЗАС 4х16-50мм2 14400Н (HEL-5506) IEK

5 558 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UZA-14-D16-D50-14400
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Зәкір қысқышы ЗАС 4х16-50/14400 (HEL-5506) компаниядан IEK — бұл өздігінен жүретін оқшауланған сымдарды бекітуге арналған сенімді шешім.
Артықшылықтары:
- Сенімділік: Қысқыштар төрт ядролы сымдарды бекітуге арналған және сенімді қосылымды және механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Жүктемелерге төзімділік: 14400Н дейін созылатын жүктемені көтере алады.
- Орнатудың қарапайымдылығы: қысқыш элементтер серіппелермен жабдықталған, бұл орнату процесін жеңілдетеді және сымдардың сенімді қысылуын қамтамасыз етеді.
- Төзімділік: Қысқыштар ыстық мырышталған болаттан, ал пластмасса бөлшектер ультракүлгін сәулелерге және ауа–райы мен климаттық факторларға төзімді полимерлерден жасалған, бұл өнімдердің 40 жыл бойы жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Қолдану:
- Электр желілері: сымдардың сенімді бекітілуін қамтамасыз ете отырып, әуе желілерін орнату үшін өте қолайлы.
- Өнеркәсіп: сымдарды қосу және ілу үшін өнеркәсіптік қондырғыларда кеңінен қолданылады.
- Тұрғын үй құрылысы: қауіпсіз және сенімді электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін тұрғын үйлерде қолданылады.

Техникалық сипаттамалар
| Ұсталатын ССП қимасы, мм2 | 16...50 |
| Кабельдер саны | 4 |
| Кабельдің қысқыш диаметрі, мм | 7,2...11,3 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...70 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Максималды созылу жүктемесі , Н | 14400 |
| Материал | Болат/Пластик |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Салмағы, кг | 1,0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | Электр желісіне арналған қысқыш |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Агрессивті ортаға төзімділік | Иә |
| Максималды рұқсат етілген жүктеме | 14 кН |
| Қиманың минималды диаметрі | 16 мм |
| Қиманың максималды диаметрі | 50 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| қаптама | Пакет |
| Қаптаманың салмағы | 1 кг |
| Қысқыш түрі | Анкерлік |
- Бағасы: 5 558 ₸

