OGR-1 1C ONI релесіне арналған ORS-G-1-1 10А розетка

1 478 ₸
- Бар
- Коды:ORS-G-1-1-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ORS-G-1-2 розеткасы OGR сериялы интерфейс релелерімен пайдалануға арналған.
Артықшылықтары:
- Ыңғайлы монтаждау: розетка стандартты өлшемдегі 35 мм DIN рельсіне оңай орнатылады, бұл коммутаторларда орнату процесін жеңілдетеді.
- Сенімділік: механикалық зақымдануларға төзімділік пен төзімділікті қамтамасыз ететін жоғары сапалы материалдардан жасалған.
- Кепілдік: өндіруші 1 жылға кепілдік береді, бұл өнімнің сапасын растайды.
- Ұзақ қызмет ету мерзімі: Розетканың күтілетін қызмет ету мерзімі 3 жылдан асады, бұл оны үнемді шешімге айналдырады.
- Қауіпсіздік: розетка реленің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, бұл кездейсоқ ажыратулардың алдын алады және пайдалану қауіпсіздігін арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түйреуіш - қадалар саны | 8 |
| Номин ток, А | 10 |
| Жұмыс кернеуі, В | 300 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,5…2,5 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40…70 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Ені, мм | 15.8 |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 73.0 |
| Тереңдігі, мм | 29.0 |
| Токтың өзгеру кернеуінің номині, В | 300 |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 300 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 16 мм |
- Бағасы: 1 478 ₸

