Металл корпус ШМП-60.50.20 (600х500х200) УХЛ1 IP66 TITAN5 IEK

89 930 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-060-050-020-66
Жіберу 13 сәуір 2026TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім.
Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
Артықшылықтары
- Қорғаудың жоғары дәрежесі IP66, УХЛ1 - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі
- Сырлау алдында астарлау – коррозиядан максималды қорғаныс
- Кілттің бір бұрылысымен есікті үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм және одан жоғары корпустар үшін)
- Есік пен қаптаманың периметрі бойынша жиектерді екі рет шегелеу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді
- Аспалы жинақ пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді
Конструкция ерекшеліктері
Технологиялық саңылауларды ылғал мен шаңнан қорғау үшін пластик тығындармен қорғаңыз.
Алынбалы кабель фланеці май тығыздағыштары мен кез келген түрдегі тығыздағыштарды орнатуды жеңілдетеді.
Бояу алдында тегістеу – коррозиядан максималды қорғаныс.
Есіктің ішкі жағындағы тік Z-профильдері – жабдықты орнату кезінде кабель сымдарын бекіту үшін есіктің қаттылығын арттырады
Монтаж панелінің орналасуы жабдықты орнату уақытын қысқартады.
Тасымалдау және сақтау кезінде тығыздағышқа қысымның алдын алу үшін есікті бекіту.
Периметрі бойынша 4 қырлары бар монтаждау панелі – панельдің күшейтілген қаттылығы.
Қабықшаға бір нүктеде бекітілетін топсалардың жаңа түрі – жылдам тасымалдау және IP66 қорғау дәрежесін қамтамасыз ету.
Жақсырақ жанасу үшін кеңейтілген төсемі бар мыс жерге тұйықтау шпилькалары олардың үзілу мүмкіндігін болдырмайды.
Кілттің бір бұрылысымен есікті үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм және одан жоғары корпустар үшін).
Қаптама мен есіктің периметрі бойынша екі рет шегелеу құрылымның қаттылығын арттырады, корпустың геометриясын сақтайды.



Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 89 930 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана. Фланецті гайка М6 - 6 дана. Ілмек - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

