Тарату пункті (ШС) ПР8503-1575 100А 35/10кА 400/230В IP54 IEK

253 893 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85031575-3
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компаниядан 380 вольт ПР8503 тарату пункттері электрмен жабдықтаудың қауіпсіз және тиімді жүйесін құрудың сенімді шешімі болып табылады.
Олар электр энергиясын енгізуге және таратуға, электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан, кернеуі 400 В айнымалы токқа дейінгі электр тізбектерін сирек жұмыс істейтін қосулардан және ажыратулардан қорғауға арналған.
Қолданылуы ПР8503:
- Өнеркәсіптік объектілерді электрмен жабдықтау: өндірістік және өндірістік объектілерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Құрылыс және ТКШ: тұрғын үй кешендерінде және қоғамдық ғимараттарда сенімді электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Коммерциялық нысандар: электр энергиясын тұрақты және қауіпсіз таратуды қажет ететін кеңселер, сауда орталықтары және басқа да коммерциялық нысандар үшін таптырмас.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х25 мм артық емес;
ПР8503 аспалы металл корпуста жасалған ШМП-7-0 (1400х650х300мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе бөлім:
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 10кА С IEK 7 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10кА С IEK 5 дана
- Ток өткізгіш шина: кросс-модуль ШН 4х15 125А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Қылқаламды енгізу, кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 253 893 ₸

