ЯТп төмендеткіш трансформаторы бар жәшік-0.25 220/36-3 IP31 Кострома

25 109,28 ₸
- Бар
- Коды:13090
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Пp-0.25 220/36 төмендеткіш трансформаторы бар тартпа — бұл әртүрлі жағдайларда пайдалы болуы мүмкін әмбебап құрылғы.
ЯТп электр құралдарымен және жарықтандырумен жұмыс істеу кезінде қауіпсіздікті, ыңғайлылықты және сенімділікті қамтамасыз етеді.
Жиілігі 50 Гц айнымалы токтың 220/380В кернеуін 12В, 24В, 36В немесе 42В кернеуге түрлендіреді – жөндеу жарықтандыру желілерін қуаттандыру, портативті шамдарды және электр құралдарын қосу үшін.
ЕТП артықшылықтары
- Қауіпсіздік: төмендеткіш трансформатор кернеуді 230 В-тан жоғары ылғалдылық жағдайында немесе құралдармен жұмыс істегенде пайдалану үшін қауіпсізге дейін төмендетеді.
- Кіріктірілген қорғаныстың арқасында сіз қысқа тұйықталудан немесе желінің шамадан тыс жүктелуінен қорықпай жұмыс істей аласыз.
- Ұтқырлық: ЯТn -0.25 220/36 ықшам және жеңіл, бұл оны бір жерден екінші жерге тасымалдауды жеңілдетеді.
- Сенімділік: Трансформатор шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғалған, бұл оның беріктігі мен сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Үнемділік: ЯТП энергияны аз тұтынады, бұл электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді.
ЕТП қолдану
- Құрылыс алаңдары: электр құралдарымен жұмыс істегенде қауіпсіз және тиімді тапсырмаларды жарықтандыруды қамтамасыз ету үшін өте қолайлы.
- Жөндеу жұмыстары: тұрғын үй-жайларда немесе өндірісте жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде құралдар мен жарықтандыруды қауіпсіз және сенімді қуатпен қамтамасыз етеді.
- Саяжайлар: саяжайларды, жылыжайларды немесе бақша жолдарын жарықтандыру үшін пайдалануға болады.
- Көрмелер мен іс-шаралар: ЯТp көрмелерде, концерттерде және басқа да іс-шараларда қауіпсіз жарықтандыруды қамтамасыз ету үшін пайдаланылуы мүмкін.
- Уақытша объектілер: Төмендеткіш трансформаторы бар жәшік уақытша жұмыс орындарында тапсырмаларды жарықтандыруды қамтамасыз ету үшін тамаша шешім болып табылады.
Техникалық сипаттамалар
| Трансформалардың бастапқы орамасының номиналды жұм кернеуі, В | 230±5% |
| Трансформалардың қайталама орамасының номиналды құл кернеуі, В | 36±5% |
| Бастапқы номин ток, Ал | 2 |
| Екіншілік номин ток, Ал | 6 |
| Корпуста жиынтықта | Иә |
| Биіктігі, мм | 185 |
| Функционалдық блоктардың электр қосылыстарының типі | FFX |
| Беттің қорғаныш жабыны | Бояу |
| Ені, мм | 295 |
| Номиналды толық қуат, ВА | 250 |
| Сым өзектерінің қимасы, мм2 | 1,5...2,5 |
| Қысқа тұйықталу кезіндегі беріктік, кА | 4,5 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 2,5 |
| Жерге тұйықтау жүйесінің түрі | TN-S |
| Тереңдігі, мм | 210 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Оқшаулаудың электрлік беріктігінің номині, В | 600 |
| Кабель түрі | ВВГ |
| Салмағы, кг | 6 |
| Екіншілік кернеу 1, В | - |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Элти |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 7 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 36 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 185 мм |
| Ені | 295 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Массасы | 7 кг |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 230 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 36 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 25 109,28 ₸

