Кіріспе панелі бір енгізу ВРУ8504 МУ 3ВР-2-63-0-30 630А 50кА 400В IP31

340 638 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-35263030-1
Жіберу 13 сәуір 2026ВРУ8504 кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын топтардың қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
VRU8504 кіріспе панельдері шартты түрде бөлінеді:
- ток трансформаторлары, үш фазалы есептегіш, ток пен кернеуді бақылау аспаптары орнатылатын есепке алу бөлімшесі;
- ажыратқыштар (ажыратқыштар), автоматты ажыратқыштар орнатылатын енгізу бөлімі.
Ток өткізетін бөліктерге жанасудан қорғау үшін кіріс бөлімі қорғаныс панелімен жабылуы мүмкін.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚТҚ SMART 2000х600х450мм IP31 IEK немесе ҚТҚ 1800х600х400 IP31 IEK едендік металл корпуста құрастырылады;
Ірге ЩМП корпусында құрастыру кезінде жиынтықта;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 2х5х240мм2 артық емес;
ҚБҚ корпусында құрастыру кезінде SMART панель панельдік қатарға қосылуы мүмкін.
Кіріспе бөлім:
- Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-39В31250 630А IEK 1 дана;
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасының габариті 3 500А 3 дана;
- Сақтандырғыш ұстағышының габариті 3 630А 3 дана;
- Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА
- Кірісте кернеудің болуы жарықдиодты шам + автоматты ажыратқыш;
- Ток жүргізуші Алюминий шинасы АД 31Т 5х50;
- Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы Алюминий шинасы АД 31Т 5х50;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А 1шт;
- Ток трансформаторы ТТИ-А 500/5А 5ВА класс 0.5 IEK 3шт;
- Мыс МЕМСТ ПВ3-1.5мм2 есептеу құралының айырғыш сымы;
Ток трансформаторларының терминалдарына жүктемені қосу;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 500 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Трансформатор түрі | Өлшеу |
- Бағасы: 340 638 ₸




