Пункт распределительный TITAN5 ЩР1596-290325-В 125А 15кА 400/230В IP54 IEK

244 351 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-15290325-V
Жіберу 13 мамыр 2026Компаниядан ЩР11 380 вольтты мәжбүрлі ажыратуы бар тарату пункттері — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
"В" индексі бар ЩР11 кірістегі тәуелсіз ағытқышпен жабдықталған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қауіпсіздік: мәжбүрлі өшіру төтенше жағдайда қалқанды тез және тиімді өшіруге мүмкіндік береді, бұл өрт қаупін айтарлықтай азайтады.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
ЩР11 қолдану:
- Электр энергиясын енгізу және тарату: негізгі функция — электр энергиясын әртүрлі желілер бойынша тарату және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау.
- Желдету және ауа баптау жүйелері: "ӨРТ" сигналы кезінде желдетуді жылдам жою және өшіру үшін қолданылады.
- Желілерді қорғау: тарату пункттері электр желілерін шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғауды қамтамасыз етеді, бұл авариялық жағдайлардың алдын алады.
- Әртүрлі салаларда қолдану: тұрғын үйлерде де, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда да, соның ішінде кеңселерде, дүкендерде және өндірістік үй-жайларда қолданылады.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х25 мм артық емес;
ЩР11 металл аспалы корпуста жасалған TITAN5 ЩРн-96 бір есікті (710х570х140мм) сұр IP54 IEK;
Нөлдік өткізгіш пен жерге қосуға арналған терминалдар қарастырылған;
Кіріспе аппараттар:
- Автоматты ажыратқыш ВА47-150 3Р 125А 15кА C KARAT;
- ВА47-150 IEK үшін DIN-рельске тәуелсіз РН47-150 ағытқышы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С IEK 3шт;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK 25шт;
- Ток өткізгіш шина кросс-модуль) ШНК 4х15 125А 3L+PEN IEK;
- Ток өткізгіш шина: жалғастырғыш шина 3Р 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
IP54 мембрана-тығыздамасы жиынтықта;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 125 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 15 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 25 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 96 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 570 мм |
| Ені | 710 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 244 351 ₸


