Тарату пункті (ЩСт) ЩР11-272001-Д 80А 6/4.5кА 400/230В IP54 IEK

176 382 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11272001-20D-3
Жіберу 06 сәуір 2026Компаниядан ЩР11 тарату пункттері 380 Вольт — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ЩР11 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. электр тогының соғуынан, өрттен автоматтар арқылы.
ЩР11 қолдану:
- Электр энергиясын енгізу және тарату: негізгі функция — электр энергиясын әртүрлі желілер бойынша тарату және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау.
- Желілерді қорғау: тарату пункттері электр желілерін шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғауды қамтамасыз етеді, бұл авариялық жағдайлардың алдын алады.
- Әртүрлі салаларда қолдану: тұрғын үйлерде де, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда да, соның ішінде кеңселерде, дүкендерде және өндірістік үй-жайларда қолданылады.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х6 мм артық емес;
ЩР11 металл аспалы корпуста жасалған ЩРн-54 (540х440х120мм) IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- EASY9 3P 80A 400V SE жүктеме қосқышы;
- ӘКК 16-95мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы;
- КВС 16-95мм2 PE IEK кіріспе күштік клеммасы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK 1шт;
- Автоматты ажыратқыш диф. ток АВДТ32 2Р 6кА 30мА А типті IEK 20шт;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
IP54 кабельді тығыздамалар жиынтықта;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 20 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 176 382 ₸





