Тарату пункті (ЩСТ-2) ПР85-130015 160А 50/4.5кА 400В IP54 IEK шина Cu

189 471 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85130015-3
Жіберу 06 сәуір 2026Компаниядан 380 вольт ПР85 тарату пункттері электрмен жабдықтаудың қауіпсіз және тиімді жүйесін құрудың сенімді шешімі болып табылады.
Олар электр энергиясын енгізуге және таратуға, электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан, кернеуі 400 В айнымалы токқа дейінгі электр тізбектерін сирек жұмыс істейтін қосулардан және ажыратулардан қорғауға арналған.
ҚР85 қолдану:
-
Өнеркәсіптік объектілер
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Коммерциялық ғимараттар
Кеңселерді, сауда орталықтарын, супермаркеттерді және басқа нысандарды электрмен жабдықтау үшін қолданылады. -
Тұрғын ғимараттар
Көп пәтерлі үйлерді, жеке коттедждерді электрмен жабдықтауды ұйымдастыру үшін орнатылады. -
Инфрақұрылым объектілері
Көлік объектілерінде (станцияларда, әуежайларда), ауруханаларда, оқу орындарында және т.б. қолданылады. -
Көшеде қолдану
IP54 қорғанысының арқасында шаң мен ылғалдың әсер етуі мүмкін жағдайларда, мысалы, автотұрақтарда немесе ашық алаңдарда орнатуға жарамды.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х95 мм артық емес;
ПР85 аспалы металл корпуста жасалған ШМП-5-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР-160А габариті 00 IEK;
- IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы 2 дана;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK 15 дана
- Ток жүргізуші М1Т 3х20 мыс шинасы;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Қылқаламды енгізу, кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 15 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 189 471 ₸




