ATLAS SE 1 пернелік ақ өтпелі ажыратқыш

1 753,92 ₸
- Бар
- Коды:ATN000561
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Ауыстырып қосқыш Atlas Design 1-перне — жарықтандыруды бірнеше нүктеден басқаруға мүмкіндік беретін функционалдық элемент.
Артықшылықтары:
- Ыңғайлылық: шамдарды әртүрлі орындардан қосу және өшіру мүмкіндігі, бұл әсіресе үлкен бөлмелерде немесе қону алаңдарында ыңғайлы.
- Сенімділік: 10А дейінгі токқа және 220 В кернеуге төтеп беруге қабілетті, бұл әртүрлі жағдайларда тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді.
- Материалдардың сапасы: күміс иондары қосылған тозуға төзімді термопластиктен жасалған, бұл оның беріктігін және зақымдануға төзімділігін арттырады.
- Орнатудың қарапайымдылығы: Орнатудың қарапайымдылығы коммутаторды жылдам және қиындықсыз орнатуға мүмкіндік береді, бұл уақытты үнемдейді.
- Эстетикалық жағымды дизайн: заманауи стиль коммутаторды әмбебап, кез келген интерьерге жарамды етеді.
Қолдану:
- Үй жүйелері: жатын бөлмелерде, қонақ бөлмелерде, дәліздерде, қону алаңдарында жарықтандыруды басқару үшін қолданылады, бұл шамдарды әртүрлі орындардан қосуға және өшіруге мүмкіндік береді.
- Кеңселер: ұйымдастырылған және функционалды жарықтандыруды қажет ететін кеңселерде, мысалы, үлкен жиналыс бөлмелерінде орнату үшін тамаша.
- Коммерциялық нысандар: дүкендерде, мейрамханаларда және жарықтандыруды басқарудың ыңғайлы және сенімді жүйесі маңызды болып табылатын басқа коммерциялық орындарда пайдалануға болады.
Schneider Electric - бұл әлемдегі ең жақсы электр жабдықтарын өндірушілердің бірі және бұл қосқыш сізге көптеген жылдар бойы қызмет ететініне сенімді бола аласыз.
Техникалық параметрлер
| Сызғыш | AtlasDesign |
| Жиынтықтау түрі | төсемі бар механизм |
| Кілттер/қосқыштар саны | 1 |
| Монтаждау | жасырын |
| Қосу түрі | аудармалы/тербелмелі |
| Бекіту түрі | бұрандалы |
| Сымдарды қосу түрі | бұрандалы |
| Беттік өңдеу түрі | жылтыр |
| Ажыратқыш түрі | ажыратқыш |
| Ажыратқышты қосу схемасы | 1-полюсті ажыратқыш |
| Құрылғының ені | 71 мм |
| Құрылғының биіктігі | 71 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 40 мм |
| Кернеу түрі | айнымалы ток (AC) |
| Номиналды ток | 10 А |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Жазу/таңбалау | жоқ (жоқ) |
| Материал | пластик |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Құрамында галогендер жоқ | бар |
| Кілттер саны | 1 |
| Жазуға арналған өріс | жазуға арналған өріс жоқ |
| Жиілігі | 5e-05 мГц |
| Беттің қорғаныш жабыны | сәндік |
| Максималды кернеу | 250 Жылы |
| Қосымша ақпарат | электрлік тозуға төзімділік: IEC 60669 стандартына сәйкес 40 000 цикл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Shneider Electric |
| Ажыратқыш түрі | Өту |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Пернелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Корпустың түсі | Шампан |
| Түйменің түсі | Ақ |
| Кернеу | 250 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Биіктігі | 71 мм |
| Ені | 71 мм |
- Бағасы: 1 753,92 ₸

