Артық қысымды түрлендіргіш PPT10 0.5% 0-16Бар 4-20Ма G1/2 DIN43650 ONI

53 931 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PPT-G-ST-016-4-20-2-2
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Артық қысымды түрлендіргіш PPT10 ONI — бұл әртүрлі өнеркәсіптік жүйелердегі қысымды дәл өлшеуге арналған жоғары сапалы сенсор.
Артықшылықтары:
- Жоғары дәлдік: 0.5% өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді, бұл оны қысымды бақылаудың сенімді құралына айналдырады.
- Стандартталған шығыс сигналы: 4-20Ма шығыс сигналы көптеген автоматтандыру және басқару жүйелерімен үйлесімділікті қамтамасыз етеді.
- Төзімділік: Құрылғының қызмет ету мерзімі 15 жылға дейін, бұл оны үнемді шешімге айналдырады.
- Кепілдік: Түрлендіргішке оның сенімділігі мен сапасын растайтын 2 жылдық кепілдік беріледі.
- 316L тот баспайтын болаттан жасалған мембрана.
- Гидрооқшауларға төзімділік.
PPT10 қолдану:
- Өнеркәсіп: сумен жабдықтау жүйелеріндегі, газбен жабдықтаудағы және басқа технологиялық процестердегі қысымды бақылау үшін.
- Автоматтандыру: процестерді бақылау және басқару үшін автоматтандыру жүйелерінде.
- Энергетика: қазандықтардағы және басқа жабдықтардағы қысымды бақылауға арналған энергетикалық қондырғыларда.
- ЖЖЖ жүйелері: жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелеріндегі қысымды бақылау үшін.
Бұл түрлендіргіш өз жобаларында дәлдік пен сенімділікті бағалайтын кәсіпқойлар үшін тамаша таңдау болып табылады.
Өлшенетін қысымның түрі - артық.

Техникалық сипаттамалар
| Тереңдігі, мм | 26.5 |
| Электрлік қосу | Аша/штепсель |
| Температура датчигімен | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 112.0 |
| Қосылу | Цилиндрлік газды сыртқы бұранда BSPP |
| Сигнал шығысы | 4...20 мА |
| Дисплеймен бірге | Жоқ |
| Дәлдік сыныбы | 0.50 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Макс Артық қысым, кПА | 2400 |
| Өлшемдер диапазоны, Па | 0...1600000 |
| Беру қысымы, Бар | 0...16 |
| Ені, мм | 26.5 |
| Жіптің өлшемі | 1/2 дюйм |
| Су үшін жарамды | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Қоректендіру кернеуі, В | 12..36 |
| Газдар үшін жарамды | Иә |
Қосылу схемасы

Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосылу | G1" сыртқы |
| Бақыланатын орта | Сұйықтық, Газ |
| Корпус материалы | Металл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Шығу сигналының түрі | Аналогтық |
| Минималды жұмыс кернеуі | 12 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 36 В |
| Қысым түрі | Артық |
| Минималды жұмыс қысымы | 0 кПа |
| Максималды жұмыс қысымы | 2400 кПа |
| Өлшеу қателігі | 0.5 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 112 мм |
- Бағасы: 53 931 ₸


