ЯДУ5141-3574, 15 кВт, 40 А, IP31 түтін шығаруды басқару жәшігі

142 332 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YADU50-51413674-1
Жіберу 30 мамыр 2026Сипаттамасы
Түтін шығаруды басқару тартпасы ЯДҚ — өрт кезінде түтінді жою процестерін тиімді басқаруға арналған қауіпсіздік жүйесінің маңызды элементі.
Артықшылықтары:
- Сенімділік: ЯДҚ шұғыл жағдайларда аса маңызды түтін жою жүйелерін сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
- Үйлесімділігі: 24В DC - тұрақты токты ұстап тұру, оны көптеген өрт дабылдарын басқару сигналдарымен үйлесімді етеді.
- Орнату ыңғайлылығы: ықшам өлшемдер мен ойластырылған құрылым монтаждау үдерісін оңайлатады.
- Әмбебаптығы: жәшік қолданыстағы қауіпсіздік және автоматтандыру жүйелеріне біріктірілуі мүмкін.
- Жағдайдың индикациясы: есікте жәшікке индикациялау шамдары, ауыстырып-қосқыштар және басқа да құралдар орнатылған, Бұл электрқозғалтқыштардың жұмысын бақылауға ыңғайлы болады.
Қолданылуы:
- Түтін жою жүйесі: негізгі мақсаты - ғимараттарда, әсіресе өрт болған жағдайда желдету мен түтінді кетіруді басқару.
- Өнеркәсіп объектілері: жұмысшылардың қауіпсіздігін қолдау қажет зауыттар мен фабрикаларда пайдаланылады.
- Қоғамдық ғимараттар: сауда орталықтарында, кинотеатрларда және өтімділігі жоғары басқа да орындарда қолданылады.
- Тұрғын үй кешендері: тұрғындардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін көп пәтерлі үйлерде орнату.
Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230ВАС/24ВDС.
Жұмыс алгоритмі
ЯДҚ SA1 ауыстырып қосқышы таңдайтын екі режимде жұмыс істейді.
РУЧ/МЕСТЕЛІК ЖАТҚЫЗ режимін таңдау кезінде ЯДР жұмыс істейді SB1, SB2 "ПУСК-СТОП" түймелері арқылы
ЯДҚ-ның «АВТ» режимін таңдау кезінде өрт сигнализациясының 24В DС аспабынан дабыл бойынша жұмыс істейді.
Жинақтаманың сипаттамасы
Мыс кабелінің енгізу кабелінің ұсынылатын қимасы 5х10мм аспайды
ЖУҚ аспалы металл корпуста орындалған УХЛ3 IP31 IEK |МП-2-0 (500х400х220мм).
Кіріспе бөлім
- Автоматтандырылған бір фидер ажыратқышпен;
- Фазалық енгізу кәбілдері: схемаға сәйкес А В С клеммаларына қосылу;
- РЕ және N жолсеріктері: схемаға сәйкес клеммаларға қосу;
Басқарудың негізгі функциялары:
- Қолмен басқару режимі - иә;
- Автоматты режим - да (24В DC басқару сигналы);
- Реверс - жоқ;
Индикация және дабыл
- Индикация: сигналдық қызыл шам Жәшіктің есігінде "РАБОТА";
- Басқару және мыс сигнализациясы тізбектерінің өткізгіштері 0.75мм2 МЕМСТ кем емес;
Кететін секция
- Байланысор КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО 1НЗ IEK - 1 дана;
- РТИ-3355 релесі 30-40А IEK электржылытқыш - 1 дана;
- Басқару және мыс сигнализациясы тізбектерінің өткізгіштері 0.75мм2 МЕМСТ кем емес;
- Жиынтықтағы қосылу клеммалары;
Кабельдік сальниктер жиынтықта.
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпус оларға керек-жарақтар мен керек-жарақтар коррозияға қарсы төзімділігі жоғары
- Біздің компания ресми болып табылады жиынтықтаушылардың дистрибьюторы аккредиттеуі және өндірушіден ТБК жинауға сертификаты бар.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Заманауи шешімдер мен сенімді аппаратура және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 24 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5141 |
| Жұмыс режимдері | Қайтымды емес |
| Қуат | 15 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 142 332 ₸


