Ящик управления задвижкой ЯУЗ5411-2074, 1 А, 0.37 кВт, 4.5 кА, 400 В AC, IP54

78 735 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUZ-54112074
Жіберу 04 сәуір 2026Сипаттамасы
Автоматты режимі бар ысырманы басқару қорабы YAUZ5411 әртүрлі жүйелердегі ысырмаларды автоматтандыру және басқару үшін таптырмас элемент болып табылады.
Артықшылықтары:
- Сенімділік: Тартпа ысырмаларды сенімді басқаруды қамтамасыз етеді, бұл әсіресе автоматтандырудың жоғары дәрежесі бар жүйелерде маңызды.
- Қорғау дәрежесі: IP54 — шаңнан және судың шашырауынан қорғау, бұл оны әртүрлі жағдайларда, соның ішінде сыртқы қондырғыларда пайдалануға жарамды етеді.
- Қысқа тұйықталудан қорғаудың жоғары деңгейі 100кА дейін, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады.
- Орнатудың қарапайымдылығы: ықшам өлшемдері мен қарапайым конструкциясы монтаждау процесін жеңілдетеді.
- Үйлесімділік: Тұрақты токтың 24В тұрақты токты қолдауы оны көптеген өрт дабылдарының басқару сигналдарымен үйлесімді етеді.
Қолдану:
- Сумен жабдықтау жүйелері: өрт гидранттарын қоса алғанда, сумен жабдықтау жүйелеріндегі ысырмаларды басқару.
- Жылыту жүйелері: оңтайлы жұмыс режимін қамтамасыз ете отырып, жылыту жүйелеріндегі ысырмаларды автоматты басқару.
- Өнеркәсіптік нысандар: зауыттар мен фабрикалардағы технологиялық процестердегі ысырмаларды басқару.
- Инфрақұрылымдық объектілер: су бұру жүйелеріндегі, кәріздердегі және басқа инфрақұрылымдық объектілердегі ысырмаларды басқару.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230ВАС/24ВDC.
Жұмыс алгоритмі
ТҚҚҚ SA1 қосқышы арқылы таңдалатын екі режимде жұмыс істейді.
"ҚОЛМЕН" режимін таңдаған кезде/ЖЕРГІЛІКТІ" ЯД SB1, SB2 "АШУ-ЖАБУ" батырмалары арқылы жұмыс істейді
"АВТО" режимін таңдаған кезде ЯД тұрақты токтың 24В өрт дабылы құрылғысының сигналы бойынша жұмыс істейді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х1,5 мм артық емес
У аспалы металл корпуста жасалған ШМП-1-0 (395х310х220мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе бөлім
- NS2 қозғалтқышты қорғау автоматы бар бір фидер-25 1.6-2.5 ИЕК;
- Фазалық кіріс кабельдері: схемаға сәйкес А В С терминалдарына қосылу;
- Ысырманы басқаруды схемаға сәйкес қосу;
- ҚБҚ-дан басқаруды схемаға сәйкес қосу;
- PE және N өткізгіштері: схемаға сәйкес терминалдарға қосылу;
Басқарманың негізгі функциялары:
- Қолмен басқару режимі - иә;
- Автоматты режим - иә (тұрақты токтың 24В басқару сигналы);
- Реверс - иә;
Индикация және сигнализация
- Жәшік есігіндегі қызыл "АШЫҚ" сигнал шамы;
- Жәшіктің есігіндегі қызыл "ЖАБЫҚ" сигналдық шам;
- Сигналдарды диспетчерге "АШЫҚ-ЖАБЫҚ" жіберу үшін К1 релесінің контактілері
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
Басқарудың күштік бөлігі
- Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK - 2 дана;
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
- Қосылу терминалдары жиынтықта;
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 1 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Ысырманы басқару тартпасы |
| Қалқанның түрі | МЕН5411 |
| Жұмыс режимдері | Реверсі |
| Қуат | 0.37 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 78 735 ₸

