АВДТ32ЕМ C25 30мА IEK автоматты дифференциалды ток ажыратқышы

18 116 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KA-VD14-1-025-C-030-A
Жіберу 03 мамыр 2026Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулағыштары зақымдалған кезде адамды электр тогының соғуынан қорғауға, жерге ағып жатқан токтардың әсерінен өрттердің алдын алуға және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Сыртқы орнату розеткаларын, розеткаларды және жертөлелер мен гараждарды жарықтандыруды қамтамасыз ететін топтық желілерді қорғау үшін ұсынылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электрондық дифференциалды қорғаныс модулі және кіріктірілген автоматты ажыратқышы бар аралас схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- РҚБТ габариттері конструкция элементтерін орналастыру есебінен 2-модульдік орындауға сәйкес келеді.
- Шуға төзімді схема.
- Қос бекітілген орны бар ысырманың көмегімен жылдам орнату (40 А дейінгі токтар үшін AVDT32).
- Құралдарды пайдаланбай жылдам монтаждау/бөлшектеу (50 және 63 А токтары үшін АВДТ32).
- 6 ғА-ның ұлғайтылған қабілеті ҚТҚҚ-ны кіріспе қорғаныс автоматтары ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Номиналды ток
25 А
Полюстер саны
2
Ағып кетудің номиналды тогы
0,03 А
Ағып кету тогының түрі
A
Ажырату қабілеті
6.0 ғА
Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы
C
Номин құл кернеу
230 Жылы
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
IEC 60947-2 бойынша ажырату қабілеті
6 ғА
Бейтараптықты өшіру
Иә
Жылулық ағытқыштың болуы
Иә
Жиілігі
50 Гц
Монтаждық тереңдік - тауашалар
71,5 мм
Қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы
25 мм2
Полюстердің жалпы саны
2
Айырғыштың түрі
Жылулық, электромагниттік
Электромагниттік ағытқыштың болуы
Иә
Контактілі қысқыштардың бұрандаларын қатайту сәті
2 нм
Климаттық орындалуы
ҰХЛ3.1
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Электрондық ағытқыштың болуы
Жоқ
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені
2
Дифференциалды ағытқыштың болуы
Иә
Монтаждау түрі
DIN-рейкаға
EN 60898 бойынша ажырату қабілеті
6 ғА
Қорғалған полюстер саны
1
Номин импульске төзімді кернеу
4 шаршы метр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 18 116 ₸

