Жұмсақ іске қосу құрылғысы SFB 250кВт 500А 3Ф 380В басқару 110-220В ONI

2 393 347 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SFC-33-250
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Қорғағыштары бар SFB 3Ф 380В 45кВт 90А Uупр 110-220В жұмсақ іске қосу құрылғысы ONI — бұл электр қозғалтқыштарын басқаруға арналған жоғары сапалы жабдық. Ол қозғалтқыштың өзінің де, барлық жабдықтың да қызмет ету мерзімін едәуір ұзарта отырып, бірқалыпты іске қосуды және тоқтатуды қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
- Кіріктірілген айналма жол: жүйенің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ете отырып, құрылғы істен шыққан жағдайда оны айналып өтуге мүмкіндік береді.
- Қолдау Modbus RTU: автоматтандыру және мониторинг жүйелеріне интеграциялау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
- Барлық үш фаза бойынша токты бақылау: біркелкі жүктемені қамтамасыз етеді және шамадан тыс жүктемені болдырмайды.
- Сенімді қуат модульдері: құрылғының жоғары қорғаныс дәрежесін және беріктігін қамтамасыз етеді.
- Оңай және жылдам орнату: пайдалануға беру процесін жеңілдетеді және тоқтау уақытын азайтады.
- Қашықтан толық мәтінді орыстандырылған LCD пульті.
- Электр қозғалтқышының жетілдірілген функционалдығы және интеллектуалды қорғанысы, қорғанысты өшіру мүмкіндігімен (өрт сөндіру режимі) әртүрлі режимдерде (соның ішінде қозғалтқыштың реверсінде) іске қосу/тоқтату.
- Бағдарламаланатын кірістер/шығыстардың және релелердің көбеюі басқару панелінің жұмысын ыңғайлы басқаруға және аналогтық сенсорларды (мысалы, Pt100) қосуға мүмкіндік береді.
- ONI Drive Studio интеграциясының арқасында ыңғайлы орнату, көрсеткіштерді алу және жылдам іске қосу.
Қолдану:
- Өнеркәсіп: қозғалтқыштарды бірқалыпты іске қосу және тоқтату қажет болатын әртүрлі өндірістік процестерде қолданылады.
- Желдету және ауа баптау жүйелері: желдеткіштер мен компрессорлардың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Сорғы станциялары: гидравликалық соққыларды болдырмайды және сорғылардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Көлік жүйелері: бірқалыпты қозғалысты қамтамасыз ету үшін конвейерлер мен көтергіштерде қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 380 |
| Сағатына іске қосулар саны | 20 |
| Жұмыс температурасы, °C | -10...50 |
| MODBUS протоколын қолдау | Иә |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | - |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден кешенді қорғау | Иә |
| Кірістегі фазалар саны | 3 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 220...440 |
| 400 В кернеудегі үш фазалы қозғалтқыштардың номиналды қуаты, кВТ | 250 |
| Номиналды жұмыс тогы Ie 40, А кезінде | 500 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS485, Modbus RTU |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жарықдиодты индикатор | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 500 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 250 кВт |
| Іске қосу режимдері | Кернеудің біркелкі өсуі, Ағымдағы шектеу режимі, Серпіліспен іске қосу |
| Электр қозғалтқышын іске қосудың минималды уақыты | 1 сек |
| Электр қозғалтқышын іске қосудың максималды уақыты | 120 сек |
| Тоқтату режимдері | Еркін жүгіруді тоқтату, Тегіс аялдама, Тұрақты ток тежеу |
| Электр қозғалтқышының минималды тоқтау уақыты | 1 сек |
| Электр қозғалтқышының максималды тоқтау уақыты | 120 сек |
| Сағатына іске қосудың максималды саны | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 37 кг |
- Бағасы: 2 393 347 ₸
- Қаптау тәсілі: ҚОРАП/БОКС ФАНЕРА

