Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 250А 35кА электронды айырғышпен MP 211 IEK

175 772 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA31-3-0250
Жіберу 13 сәуір 2026Сипаттамасы
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында жұмыс істеуге арналған. .
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
Электрондық ағытпасы бар автоматты ажыратқыштар асқын токтардың электронды ағытпасы арқылы шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл жоғары сенімділікті, іске қосылу дәлдігін және қоршаған орта жағдайларынан тәуелсіздікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Электрондық босату құрылғысы бөлек қуат көзін қажет етпейді және кернеу тек бір фазада болса да, номиналды токтың кемінде 15% жүктеме тогында қорғаныстың дұрыс жұмыс істеуіне кепілдік береді. Қорғаныс блогына үш ток трансформаторы, электронды модуль және ажыратқыш механизміне тікелей әсер ететін ажыратқыш электромагнит кіреді. Ажырату корпусының ішіне орнатылған ток трансформаторлары электронды босату тізбегінің қуат көзін қамтамасыз етеді және қорғаныс функциясын орындау үшін қажетті сигналдарды шығарады. Қорғаныс сипаттамаларын (іске қосу параметрлері) тұтынушы тікелей коммутатордың алдыңғы панелінде көрсетілген мнемикалық схемаға сәйкес DIP қосқыштарын орнату арқылы таңдайды.
Параметрлерді реттеудің кең ауқымына байланысты МР211 электронды босату құрылғысы сенімділік пен іске қосу дәлдігін қажет ететін барлық тарату желілері үшін жарамды.
Артықшылықтары ВА88-35 3Р 250А 35кА электронды айырғышпен MP 211 IEK:
-
Жоғары сенімділік:
- Жабдық пен электр тізбектерін зақымданудан қорғауды қамтамасыз ете отырып, 35 кА дейінгі қысқа тұйықталу токтарына төтеп беруге қабілетті.
-
Электрондық ағытпа:
- MP 211 электронды ағытпасының арқасында қорғаныс параметрлерін дәл баптау.
- Пайдалану қауіпсіздігін арттыра отырып, шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталулардан және авариялық режимдерден қорғауды қамтамасыз етеді.
-
Ықшамдылық және монтаждаудың ыңғайлылығы:
- Ықшам өлшемдер қалқан жүйелеріне орнатуды жеңілдетеді.
- Заманауи конструктивтік шешімдердің арқасында ыңғайлы қосу және бекіту.
-
Ұзақ қызмет ету мерзімі:
- Төзімді конструкция мен сапалы материалдар тіпті қиын жағдайларда да ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
-
Стандарттарға сәйкестік:
- Заманауи ресейлік және халықаралық қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
- Қосымша құрылғылардың толық ассортименті: авариялық түйіспе, қосымша түйіспе, тәуелсіз айырғыш, ең аз кернеулі айырғыш, қолмен бұрылатын жетек, электр жетегі, қондырма панелі, жылжымалы панель.
ВА88-35 автоматты ажыратқышын қолдану:
-
Өнеркәсіптік кәсіпорындар:
- Өндірістік цехтарда, қоймаларда, зауыттарда электр жабдықтары мен электрмен жабдықтау жүйелерін қорғау үшін қолданылады.
-
Қоғамдық және коммерциялық ғимараттар:
- Электрмен жабдықтаудың сенімділігін қамтамасыз ету үшін кеңселерде, сауда орталықтарында, ауруханаларда, оқу орындарында қолданылады.
-
Электр қалқанды қондырғылар:
- Топтық желілерді және негізгі кірісті қорғау үшін тарату тақталарына орнатылады.
-
Энергетика:
- Қосалқы станцияларда және төмен вольтты тарату құрылғыларында қолданылады.
-
Тұрғын үй құрылысы:
- Тұрғын үйлердің, әсіресе үлкен көппәтерлі үйлердің электр желілерін қорғау үшін қолданылады.
Бұл ажыратқыш заманауи технологияларды, жоғары сенімділікті және пайдаланудың қарапайымдылығын біріктіреді, бұл оны әртүрлі салалардағы электр желілерін қорғаудың оңтайлы шешіміне айналдырады.

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 250 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 150.0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 105.0 |
| Биіктігі, мм | 170.0 |
| Тереңдігі, мм | 135.0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 375...3000 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | - |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 250 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 25 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 250 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 135 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 175 772 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Ауыспалы шиналар; Фазааралық қалқалар; Панельге бекітуге арналған бұрандалар мен ұштықтар жиынтығы; Сыртқы сымдарды жалғауға арналған жиынтық.


