ESCA Т-тәрізді бөлгіш 50х300мм IEK

13 457 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1T-050-300
Жіберу 03 мамыр 2026
Т-тәрізді бөлгіш кабельдік трассаның Т-тәрізді тармақталуын ұйымдастыру үшін қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі. Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
Кабельдік науаның ені
300 мм
Кабель науасының биіктігі
50 мм
Металдың қалыңдығы
0,8 мм
Ені
300 мм
Тармақталу ені
300 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
Салмақ
2,97 келі
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Биіктігі
50 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Климаттық орындалуы
У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2
Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген
Жоқ
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Үлгі немесе орындау
Біріктірілген қосқыш
RAL түсінің нөмірі
7047
Конструктивтік орындау
Көлденең үшайыршық
Материал
Болат
Түсі
Ашық сұр
Ұзындығы
430 мм
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Т-тәрізді бөлгіштер |
- Бағасы: 13 457 ₸

