Кронштейн 100 мм IEK

1 531 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1CZ-100-1
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Кронштейн науаны перфорацияланған профильге бекіту үшін қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
Ені бар науа үшін жарамды
100 мм
Үлгі немесе орындау
Профильге бекітуге арналған консоль (негізсіз)
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Жұмыс жүктемесі
3000 Н
Түсі
Ашық сұр
Ені
50 мм
Ұзындығы
180 мм
Биіктігі
75 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Материал
Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Консоль |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 50 мм |
- Бағасы: 1 531 ₸

