Перфорацияланған П-тәрізді профиль 2500-2,5 IEK

14 054 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPP-250-25
Жіберу 03 мамыр 2026U-тәрізді перфорацияланған профиль кабельді, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін кез келген конфигурацияда орнатуға арналған. Ол IEK GROUP монтаждау элементтерінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады. Сенджимира әдісімен мырышталған U-тәрізді перфорацияланған профиль климаттық жағдайлары жасанды түрде реттелетін бөлмелерде, сондай-ақ ауаға еркін қол жетімді бөлмелерде жүйелерді орнату үшін қолданылады. Коррозияға төзімділік 2 класына сәйкес келеді (МЕМСТ Р 52868 бойынша).
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Қарапайым профиль
Ұзындығы
2520 мм
Материалдың қалыңдығы
2.5 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Перфорация түрі
3 жағынан тесілген
Ойықтың ені
51 мм
Салмақ
5,57 келі
Биіктігі
40 мм
Профиль нысаны
U-профиль
Материал
Болат
Ені
56 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |
- Бағасы: 14 054 ₸

