Ұштығы DT-35 мыс престелген кабельді IEK (жаңа)

947 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP22-035-08-10
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс сымдар мен кабельдердің өзектерін престеу арқылы ұштауға арналған.

Артықшылықтары
- Ұштықты арнайы құралмен қысу арқылы түйіспелі қосылыстың сенімділігі
Техникалық сипаттамалар
Номин көлденең қимасы
35.0 мм2
Бұранданың метрикалық өлшемі - М
10
Беттің қорғаныш жабыны
Қапталмаған (жалаңаш)
Материал
Мыс
Қосылу бұрышы
Тура./тура.
Тар немесе жіңішке фланец
Жоқ
Монтаждау тесігінің диаметрі
10.5 мм
Оқшауланған
Жоқ
Пайдалану температурасы
-40...80 °C
Қарау - бақылау тесігі бар
Жоқ
Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы
36.0 мм
Өзекке арналған тесіктің диаметрі
8.0 мм
Фланецтің пішіні
Сақина тәрізді
Номиналды кернеу
1000 Жылы
Өткізгіш түрі
Көп бұрымды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған ұштық |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Ені | 18 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 947 ₸

